A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Вітаємо педагогічний та учнівський колективи з Днем Знань!!!

Дата: 01.09.2021 10:40
Кількість переглядів: 82

Вітаємо педагогічний та учнівський колективи з Днем Знань та початком навчального року!!!

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти! Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і зворушливий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Особливі вітання вам, шановні першокурсники! На вас чекає цікаве, багате на різноманітні події студентське життя, тому максимально використайте всі можливості для власного професійного й особистісного розвитку.

Училище надає здобувачам освіти усі можливості для одержання якісної освіти, а отже, для конкурентоспроможності й гідного становища в суспільстві в майбутньому. Від наших з вами знань і професійних якостей залежить і майбутнє будівельної галузі нашої країни.

Сподіваємося, що, приєднавшись до нашої дружної родини, ви будете поважати й збільшувати славні традиції нашого закладу.

Шановні педагоги, на ваші плечі покладена висока місія – ви маєте не лише дати студентам знання та допомогти їм утвердитися в обраній професії. Ваше завдання – допомогти молодому поколінню стати повноцінною, шанованою особистістю нашого суспільства, кожна з яких – патріот України.

Найщиріші вітання вам, дорогі батьки, бабусі та дідусі наших студентів!

Бажаємо усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя та творчих здобутків. Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора