A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Список педагогічних працівників Луцького ВПУ будівництва та архітектури, які підлягають черговій атестації у 2021 році

Дата: 20.10.2020 10:33
Кількість переглядів: 11

Список педагогічних працівників Луцького ВПУ будівництва та архітектури, які підлягають черговій атестації у 2021 році.

№ п/п

Прізвище, ім’я

по-батькові

Посада

/який предмет читає/

Дата проходження

попередньої атестації

Результати атестації

Викладачі

1

Барановська Віра Дмитрівна

Викладач історії

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

2

Богатько Руслан Васильович

Викладач спецпредметів

2016р. Присвоєно вищу категорію

3

Гілітуха Анатолій Петрович

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію

4

Гупало Андрій Петрович

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію та присвоєно педзвання «старший викладач»

5

Доложевська Людмила Олександрівна

Викладач англійської мови

2016р. Присвоєно вищу категорію

6

Дробот Галина Олексіївна

Викладач української мови

2003 р. присвоєно І атегорію

7

Корінчук Володимир Васильович

Викладач математики

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «викладач — методист»

8

Ліщук Валентина Павлівна

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

 

 

 

Методист

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

9

Миронюк Валерія Василівна

Викладач спецпредметів

2016р. Присвоєно першу категорію

 

Заява на вищу кат.

10

Місюра Володимир Вячеславович

Викладач історії, філософії

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «викладач — методист»

11

Півнюк Лариса Миколаївна

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

12

Підцерковна Наталія Іллівна

Викладач спецпредметів

Не атестувалась

Заява на ІІ кат.

13

Савчук Тетяна Іванівна

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію

14

Соловкіна Мирослава Михайлівна

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію

Подання на звання

15

Собуцька Вікторія Валеріївна

Викладач громадянської освіти

Не атестувалась

Заява на ІІ кат.

 

 

Соціальний педагог

Заява на І кат.

16

Тешаєва Тетяна Іванівна

Викладач хімії

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «викладач-методист»

17

Хаймик Оксана Євгенівна

Викладач спецпредметів

2016р. Присвоєно вищу категорію

18

Шмігель Володимир Володимирович

Викладач спецпредметів

2016р. Підтверджено вищу категорію та педзвання «старший викладач»

 

 

Керівник

 

19

Шмігель Роман Володимиров.

Викладач спецпредметів

2016р. Присвоєно ІІ категорію

Заява на І кат.

Подання на звання

20

Цвіх Тетяна Миколаївна

Вихователь

2016р. Підтверджено вищу категорію та присвоєно педзвання «вихователь-методист»

 

Майстри виробничого навчання

1

Березовський Володимир Анастасійович

Майстер в/н

2016р. Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

2

Гілітуха Анатолій Петрович

Майстер в/н

2016р. Підтверджено 14 тарифний розряд

3

Гупало Андрій Петрович

Майстер в/н

2016р. Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

4

Ільченко Людмила Василівна

Майстер в/н

2016р. Встановлено 14 тарифний розряд

Подання на звання

5

Миронюк Валерія Василівна

Майстер в/н

2016р. Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

6

Цвіх Леонід Федосійович

Майстер в/н

2016р. Підтверджено 14 тарифний розряд, підтверджено ІІ категорію

7

Колос Світлана Миколаївна

Майстер в/н

Не атестувалася

Заява на 12 т.р.

 

 

 

                Директор училища _____________________ В.В.Шмігель


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора