A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Результати співпраці училища із компанією "КНАУФ"

Дата: 24.12.2020 10:29
Кількість переглядів: 136

23 грудня відбулось онлайн засідання круглого столу за ініціативою компанії Кнауф з питань підведення підсумків співпраці в 2020 році з закладами профтехосвіти на базі яких відкриті навчально-практичні центри при підтримці компанії.

До засідання круглого столу долучилися представники Директорату професійної освіти МОНУ Ірина Шумік та Сергій Коваленко. Директор Луцького ВПУ будівництва та архітектури Володимир Шмігель та керівник НПЦ від компанії «КНАУФ» Надія Прохоренко традиційно підвели підсумки співпраці училища із компанією-виробником «КНАУФ» та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Отже, за підсумками року найвищий рейтинг за проведену роботу отримало Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури.

Окрім привітань, колектив нашого закладу отримає заохочення-цінний подарунок у вигляді матеріалів компанії Кнауф.

Дякуємо за високий професіоналізм у підготовці кваліфікованих робітників керівнику центру Надії Прохоренко, викладачу спецдисциплін Олександру Кравчуку та майстрам виробничого навчання з професії "монтажник гіпсокартонних конструкцій" Ігору Філевському, Юрію Урбану!

Співпраця продовжується!

 

  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора