A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Затверджено дати проведення пробного ЗНО-2020

Дата: 22.05.2020 10:29
Кількість переглядів: 5

https://lv.testportal.gov.ua/images/pictures/date-new.jpgЗатверджено дати проведення пробного ЗНО-2020

 

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та Pin-код, отримані при реєстрації.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно натиснути на кнопку «Запрошення-перепустка». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу, натиснувши кнопку «Результат» у такі терміни:

15 – 17 червня (українська мова і література);

17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня. Ознайомитися з ними учасник зможе, натиснувши ту ж кнопку.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

паспорта (свідоцтва про народження);

запрошення-перепустки;

засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора