A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Презентація посібника «Малярні та опоряджувальні роботи»

Дата: 05.05.2022 10:26
Кількість переглядів: 12

4 травня відбулася подія, присвячена презентації посібника «Малярні та опоряджувальні роботи», підготовленого і виданого за фінансової підтримки і сприяння компанії «Снєжка-Україна» у 2021 році.

Навчальний посібник містить класифікацію та властивості опоряджувальних матеріалів, розкриває технологію виконання внутрішніх і зовнішніх опоряджувальних робіт та робіт з утеплення будівель, описує інструменти для виконання опоряджувальних робіт та основи кольорознавства.

Він розроблений для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О будівельного профілю, викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання.

Також відбулася дискусія «Підготовка кадрів за професіями «Маляр», «Опоряджувальник будівельний»: нові технології, педагогічні інновації, проблеми та потреби».

Рух України до ЄС потребує дотримання європейських стандартів у професійній освіті та навчанні, забезпечення готовності до так званих зелених і цифрових переходів. Такі поняття, як «екологічність», «економічність», «ергономічність», «цифровізація процесів», «ефективні комунікації» стали частиною нашого життя.

Як профтехосвітянам розпочати (чи комусь продовжити або прискорити?) трансформацію навчального процесу і підготовку затребуваних фахівців через застосування нових методів викладання, створення багато-форматних навчальних ресурсів? У своїй доповіді дала вичерпні та обгрунтовані відповіді Надія ПРОХОРЕНКО, майстриня виробничого навчання, викладачка технології малярних робіт та матеріалознавства Луцького ВПУ будівництва та архітектури, консультантка авторського колективу посібника.

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПІДРУЧНИКА НА САЙТІ МОНУ:

https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/reforma-profesijnoyi-osviti/zmist-profesijnoyi-osviti-osvitni-standarti-programi-informaciya-dlya-uchniv-ta-pedagogiv/onlajn-resursi-dlya-studentiv-proftehiv?fbclid=IwAR16VRptAoO-CLHyiuK-B-fdNzA-Enh-n1DJJ1I7QxhCotkPmsYHAx838B4

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПІДРУЧНИКА НА САЙТІ ?NIE?KA:

https://www.korporacijiniji-sjervis.sniezka.ua/suspilna-vidpovidalnist-biznjesu/suspilstvo/navcalni-hjentri-sniezka?fbclid=IwAR370jtqqmTyQeIXilyvZid3blxgP9qFdtKheU8j8rWJN8fpnvXjyUK9eaM


 

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора