A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Виховна година «Мужність, приречена на безсмертя»

Дата: 30.01.2020 10:21
Кількість переглядів: 216

Щороку 29 січня згадують героїв Крут київських студентів, які саме в цей день у 1918 році вступили в бій чотирьохтисячною армією М. Муравйова та ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога, який фактично наступав на українську державність.

З цієї нагоди для учнів гуртожитку була проведена виховна  година: «Мужність, приречена на безсмертя».

Вихователька – Цвіх Т.М. розповіла, що  бій під Крутами є однією з найбільших перемог за українську незалежність. Трагічна загибель бійців студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

Присутні переглянули документальний фільм «Україна. Забута історія», з якого дізнались, чому молодих учнів та студентів, які боронили станцію Крути, визнали першими кіборгами та героями  на найвищому рівні.

Хвилиною мовчання учні  віддали шану стійкості та мужності молодих хлопців, які полягли у нерівному протистоянні з більшовицькими військами армії Муравйова  та стали гідним прикладом майбутнім поколінням.

Бій під Крутами для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

  

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора