A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

ПРОФТЕХОСВІТІ 80 !!!

Дата: 02.10.2020 10:03
Кількість переглядів: 139

Шановні колеги, соціальні партнери, у нас 80-літній ювілей. За довгі роки роботи було підготовлено не одне покоління будівельників.


Виробництво будівельних матеріалів не стоїть на місці, а стрімко розвивається, тому сучасний фахівець будівельної галузі має вправно володіти інформацією та опановувати досвідом роботи з передовими технологіями, щоб бути конкурентоспроможним на ринку праці.
Можна впевнено стверджувати, що співпраця нашого колективу з компанією «Хенкель Баутехнік (Україна)», «Кнауф», «Снєжка», «Фомальгаут Полімін» дала свої якісні плоди: підготовлені кваліфіковані робітники мають ґрунтовні знання та вміння, навчально-виробничий процес є змістовно насиченим та мотивованим до отримання нових знань та практичних навиків.
Неможливо переоцінити роль компаній - соціальних партнерів у створенні та забезпеченні підручниками, навчальними посібниками та іншою методичною літературою.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, справжнього людського щастя, достатку і родинного тепла. Нехай розпочата вами робота буде плідною, а результати додають наснаги і впевненості у щоденній роботі заради процвітання будівельної галузі, профтехосвіти, компанії та України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора