A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Зростаємо громадянами та патріотами

Дата: 15.11.2019 09:47
Кількість переглядів: 128

Урок мужності «Герої не вмирають»

Днями, в бібліотеці училища, для  учнівгуртожиткубув проведений урок Мужності «Герої не вмирають», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Мета заходу – вшанувати відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

Пасхальні подарунки захисникам Вітчизни

Протягом місяця (10.03-08.04) в училищі проводилась благодійна акція на допомогу бійцям АТО.

Мета акції – моральна підтримка наших захисників у Великодні свята. Значний вклад  внесли учні гуртожитку.

 

Круглий стіл «Твій вибір – твоє життя»

На захід були запрошені лікар-терапевт  Братченя Т.Д.,  та  оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей старший лейтенант міліції Ковальчук Є.В.

Перегляд відео та презентацій, сприяло поглибленню знань учнів про здоров’я, шкідливість для організму куріння, вживання алкоголю танаркотиків.

 

«Слава Лесі Українки вічно з нами буде»

З нагоди 144 річниці від дня народження Лесі Українки 25 лютого для учнів гуртожитку  був проведений виховний захід присвячений вшануванню видатної української поетеси, драматурга та культурногодіяча Лесі Українки.


Тиждень здорового способу життя

За сприяння вихователя  Цвіх Т.М.,  як регента Ради гуртожитку  з 16.03 по 21.03 було організовано та проведено «Тиждень здорового способу життя». Учнімали можливість поглибити свої знання про здоров’я, здоровий спосіб життя та прийняти участь у заходах, які організовувалися.

 

Шевченківські дні

До 201 річниці з дня народження Кобзаря, 12 березня в приміщенні бібліотеки для учнів гуртожитку проходили Шевченківські дні.

 

Вечір-реквієм «Вічна пам’ять героям»

29 січня для учнів гуртожитку був проведений Вечір-реквієм «Вічна  пам’ять героям».

Присутні мали змогу згадати  про бій під Крутами, події на Майдані та в зоні АТО.

У своєму виступі учні розповіли, що  бій під Крутами є однією з найбільших перемог за українську незалежність.

 

День СоборностіУкраїни

26 січня для учнів гуртожитку в бібліотеці училища, був  проведений  виховний захід до Дня Соборності України, на якому вихованці поглибили  знання  про історію виникнення свята. Ознайомилися з цікавими фактами про нашу державу.

 

Зустріч з волинським поетом Василем Геєм «З пам’яті роду, з болю і квіту життя»

Для учнів гуртожитку була організована та проведена зустріч за круглим столом з відомим волинським поетом, прозаїком, публіцистом і, насамперед, мовознавцем Василем Геєм «З пам’яті роду, з болю і квіту життя».

Зустріч вилилася у живе, пізнавальне спілкування учнів з  Василем  Степановичем, де вони мали можливість дізнатись про творчі здобутки автора, послухати поезію та вірші у виконанні самого автора.

 

«Ой, Андрію, даруй нам надію»

Під такою назвою було організовано та проведено Андріївські вечорниці для учнів гуртожитку.

Справжні українські традиції відродилися цього вечора. На святі дівчата ворожили, хлопці  демонстрували свою силу, розум і прудкість. Присутні мали змогу взяти участь у веселих забавах, гаданнях. В програмі було частування присутніх калитою, смачними пампушками та варениками.

 

Спортивна естафета

Днями, у гуртожитку до Дня Збройних сил України, булла проведена «Спортивна естафета».  В естафеті взяли участь 4 команди, які представляли кожен поверх. Цікаві конкурсні завдання, захоплююча гра команд та  підтримка вболівальників – все це надавало азарту у змаганнях. Кожна з команд намагалась грати злагоджено, показати свою вправність та  спритність, оскільки від цього залежала перемога. За активну участь у спортивній естафеті були відмічені всі учасники, а переможці нагороджені грамотами.

 

Шахово-шашковий турнір

Протягом двох тижнів листопада  у гуртожитку проходив шахово-шашковий турнір на  індивідуальну першість у гуртожитку. Багато учнів взяло активну участь у змаганнях.

Такі змагання мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планування власних дій, логічно мислити.

 

Конкурс "Краща кімната"

Уже стало традицією проводити конкурс "Краща кімната" серед мешканців гуртожитку. Всі учні активно долучилися  до створення комфортних умов проживання у кімнатах, і як  результат – секції мають гарний естетичний вигляд. Комісією визначено найкращі кімнати, мешканці яких були премійовані.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора