A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Піклуємося про працевлаштування випускників

Дата: 26.02.2021 09:46
Кількість переглядів: 83

Співбесіда — найважливіший етап під час прийому на роботу. Це можливість справити перше враження на рекрутера і дізнатися більше про компанію та умови роботи. Для роботодавця - це теж своєрідне випробування, адже йому необхідно за короткий термін зрозуміти, чи зможете ви впоратися із завданнями компанії.Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних

Луцький міський центр зайнятості, провела зі студентами Луцького ВПУ будівництва та архітектури семінар на тему: «Проходження співбесіди з роботодавцем».

 

Існує кілька видів проведення співбесід, серед яких найбільш поширеними є:

1) Індивідуальна співбесіда (або співбесіда «тет-а-тет»).

Запитання на співбесіді можуть бути найрізноманітніші. Рекрутерів хвилюють не лише ваші навички, інтелект, досвід роботи, але й звички, психологічна стійкість, характер.

2) Групова співбесіда.

Групові співбесіди бувають двох видів:

а) один інтерв’юер (наприклад, кадровик, менеджер з персоналу, безпосередній керівник або і сам роботодавець) спілкується з групою кандидатів;

б) декілька співробітників підприємства проводять співбесіду з одним кандидатом.

Групова співбесіда дає чудову можливість подивитися, як претендент поводить себе в колективі, чи може він керувати собою, а також оцінити його поведінку в стресових ситуаціях. Більшість починає нервувати, проявляти агресію або роздратування, а на позиціях, які, наприклад, передбачають спілкування з людьми, це є неприпустимим.

3) Попередня співбесіда.

Метою такої співбесіди є отримання додаткової інформації про здобувача ще до повної співбесіди і передбачає первинне «відсіювання» з метою відбору із загальної маси кандидатів тих, які в подальшому будуть проходити індивідуальні бесіди.

Існує безліч різновидів попередньої співбесіди, наприклад:

а) телефонна або за допомогою Skype, Zoom, Viber;

б) очна ? проводиться в офісі, під час якої претендент заповнює анкету;

в) письмова ? в ході цієї співбесіди здобувачеві електронною поштою надсилаються завдання, за результатами яких проходить первинний відбір для подальшого визначення найбільш підходящих кандидатів для підприємства.

4) Відбіркова співбесіда.

Відбіркова співбесіда ? це продовження і розвиток обов’язкової зустрічі, яка відбувається між роботодавцем і його потенційним працівником. В інтерв’ю включаються питання, які виявляють уміння і навички працівника.

Декілька порад для успішного проходження співбесіди:

1. Збираючись на співбесіду з роботодавцем не забувайте, що ваш зовнішній вигляд має бути акуратним та стриманим! Не намагайтесь одягнути на співбесіду діловий костюм, якщо ви не звикли його носити і цього не вимагає специфіка діяльності компанії, виберіть той одяг, в якому ви почуватиметеся зручно.

2. Важливо знати свою спеціальність згідно документу про освіту та назву навчального закладу.

3. Поцікавтесь про компанію, куди йдете на співбесіду.

4. Почувайтесть впевнено!

5. Презентуйте себе вдало та охоче.

На завершення семінару пані Жанна побажала всім ідеальних співбесід і успіхів у пошуку роботи своєї мрії!

  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора