A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Ні – наркотикам! Обери життя!

Дата: 07.02.2021 09:41
Кількість переглядів: 81

Ще Елеонора Рузвельт говорила, що права людини починаються саме з маленьких міст і маленьких громад. Коли люди починають поважати один одного і дбати про спільний простір разом. Для того, щоб виховати активних та свідомих громадян, ми, як заклад освіти намагаємося допомогти розібратися підліткам в актуальних проблемах сьогодення, швидко реагуючи на їхні запити.

Саме з цією метою в училище ми сьогодні запросили представників молодіжної організації "Основа Майбутнього". Це молодіжне крило громадсько-політичного руху «Суспільство Майбутнього». Їхні принципи: командний дух, здоровий спосіб життя, відповідальність та любов до Украі?ни.

На зустрічі, яка пройшла у форматі обговорення та висвітлення проблем зі вживанням наркотичних речовин, були присутні першокурсники. Спікери від молодіжної організації розказали, як вони проводять наркорейди та зафарбовують рекламу наркотиків у багатьох районах міста. Ще у них діє чат для блокування каналів, через які продають отруту. Активісти вважають, що таким чином роблять вагомий внесок у здорове майбутнє дітей та молоді міста.

"Будь-яка допомога у цій боротьбі важлива, бо лише здорова молодь принесе користь суспільству", - кажуть вони.

 

  

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора