A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Підвищуємо професійну компетентність

Дата: 08.05.2021 09:31
Кількість переглядів: 81

   З 9 квітня  по 7 травня 2021 року студенти групи ЛГ-21  проходили переддипломну практику на деревообробних підприємствах Волині. Під час проходження практики майбутні випускники ВПУ знайомилися з організацією виробництва, сучасними технологічними процесами виготовлення виробів з деревини,  набували досвіду комунікації  у трудовому колективі у якості стажера майстра.

   Студенти, які працювали на робочих місцях завдяки високому рівню професійної підготовки, набутій за час навчання у ВПУ, мали можливість попрацювати на високотехнологічному обладнанні. Так, Головій Б. працював на підприємстві ПП Лихограя оператором фрезерного оброблювального центру «SCM Rekord 110 AL» з ЧПК, а Бошель С. - верстатником на чотирибічному поздовжньо-фрезерному верстаті «Unimat 23E», обладнаному системою ЧПК,  Новак В.П. – верстатником на стругальному верстаті «С25-5А» на підприємстві ПП Макеєва.

    Результати проведеної підсумкової атестації проходження переддипломної практики показали ріст професійної підготовки студентів, набуття ними професійних компетентностей, необхідних для здійснення фахової діяльності на виробництві.  

   Кращі  результати при підсумковій атестації показали Головій Б (11 болів), Бошель С. (10 балів), Радчук Б. (10 балів).

 

 

 

Для перегляду відео тисни тут

         


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора