A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

70-літній ювілей Луцького ВПУ будівництва та архітектури!!!

Дата: 30.09.2021 09:31
Кількість переглядів: 46

Дорогі друзі, колеги, педагогічні працівники, співробітники училища, студенти, ветерани педагогічної праці! Щиро вітаю вас зі знаковою подією в історії училища – 70-ю річницею з дня заснування нашого закладу освіти.

Ювілей є перехрестям минулого, теперішнього і майбутнього.

За роки свого існування училище стало флагманом професійної освіти не лише області, а й усієї України. Показово, що у складний перехідний період 90-х років очолив навчальний заклад Собуцький Ростислав Степанович, і під його керівництвом колектив училища зумів зберегти і примножити свої найкращі багаторічні традиції. В цей час були зроблені визначальні кроки – ми здобули статус вищого професійного училища, одні з перших в Україні почали впроваджувати ступеневу освіту в підготовці висококваліфікованих робітників і молодших спеціалістів, відкривати навчально-практичні центри, що дало змогу залучити до співпраці вищі навчальні заклади, роботодавців, соціальних партнерів, зацікавити вступників та їхніх батьків.

Більше 30 тисяч фахівців, які у різний час вийшли зі стін училища, успішно працювали і працюють сьогодні не тільки на будовах і підприємствах нашої держави, а й далеко за її межами. Усе це вигартовувало і зміцнило наш авторитет і загальне визнання. Але найголовніше – це наш великий колектив однодумців, для яких наше рідне училище стало важливою невід’ємною частиною життя.

Вірю і переконаний, що попереду у нас ще багато нових досягнень і перспективне майбутнє, що ваша наполеглива праця та високий професіоналізм і надалі будуть надійним підґрунтям розвитку нашого навчального закладу.

Низький уклін ветеранам педагогічної праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку, праця кожного з них – це золоті сторінки історії училища!

Тож вітаю всіх, чиє життя, так чи інакше переплелося із життям училища. Бажаю вам всім процвітання і радості, щастя, добра, любові, достатку і Божої благодаті!

Зі славним вас ювілеєм! З Днем працівників освіти!

З глибокою повагою

директор Володимир Шмігель

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора