A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Пам’ятаємо, любимо і шануємо.

Дата: 26.08.2020 09:10
Кількість переглядів: 150

Сьогодні виповнюється рік, як пішов із життя Собуцький Ростислав Степанович – наш керівник, колега, чудова людина, прекрасний друг, той, кого знали, любили й поважали дуже багато людей.

Життєвий шлях Ростислава Собуцького – це зразок людської гідності, добропорядності та толерантності. Його смерть є непоправною втратою для усього колективу та його родини.

 

 

Це була людина-позитив й енциклопедія водночас, інтелігент та інтелектуал, педагог та наставник. Успішний, розумний, зі щирим і добрим серцем, чистою і світлою душею та відкритою усмішкою. Ті, кому випала доля працювати пліч-о-пліч з цією чудовою людиною, згадують ці роки з вдячністю та теплом. Як керівник, Ростислав Степанович щедро ділився своїми знаннями та досвідом, при цьому від нього ніколи ніхто не чув поганого слова, він ніколи ні на кого не підвищував голосу. Він умів так налаштувати до себе людей, що його розуміли з півслова.

На своєму шляху він зустрічав багато різних людей. В кожному намагався бачити щось позитивне і віддячувати добром. Він насправді любив людей, а вони відповідали взаємністю.

Колектив Луцького вищого професійного училища висловлює свої співчуття сім’ї Ростислава Собуцького. Такі, як він залишають свій слід в людських душах назавжди. Його дуже бракує. І як Друга, і як Людини, і як Фахівця.

Пам’ятаємо, любимо і шануємо.

Дай Бог його родині здоров’я, а йому вічний спокій і наша пам’ять…


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора