A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Методичні заходи

Дата: від до Скинути

Підвищення кваліфікації в рамках проєкту GIZ

У рамках роботи проекту GIZ "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні" успішно триває навчання з питань енергоефективності в Україні "Передові системи термомодернізації будівель і споруд" (Facade sustems) за участі Володимира Шимкіна (Україна), Дмитра Марусича (Україна), та Маріо Бодем (Німеччина).

14:47 22.09.2021

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції КНАУФ

Представники Луцького ВПУ будівництва та архітектури взяли участь  у Всеукраїнській науково-практичній конференції КНАУФ, організованій з нагоди відкриття навчально-практичного центру КНАУФ у Івано-Франківському професійному будівельному ліцеї 16-18 вересня 2021 р.

14:48 18.09.2021

Методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку в закладах професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 навчальному році  

 Перший урок дає старт новому навчальному року, проводиться в День знань, який відрізняється від інших днів навчання своєю святковістю, хвилюючими переживаннями, яскравістю вражень, новими надіями. Тому перший урок початку навчального року має нести як змістову, так і емоційну складову – налаштування на навчання, святковість настрою, мати триєдину основу, що полягає в навчанні чомусь новому, розвитку та вихованні.

13:37 16.09.2021

Цифрові рішення в освіті: кращі практики і майбутні тренди.

Німецько-українська онлайн  конференція "Цифрові рішення в освіті: кращі практики і майбутні тренди" стала початком серії заходів у рамках участі Луцького ВПУ будівництва та архітектури у німецько - українському проєкті "Партнерство у сфері професійно-технічної освіти". На конференції обговорювалися питання діджиталізації професійного навчання та викликів, які випливають з цього процесу. 

10:49 16.09.2021

Заключний етап обласного віртуального марафону презентацій «А я роблю так…»

Викладач спецдисциплін Олександр Кравчук взяв участь у заключному етапі обласного віртуального марафону презентацій «А я роблю так…». 7 найкреативніших педагогів ЗП(ПТ)О Волині ділилися своїми педагогічними ідеями та інноваційними технологіями, які використовуються при викладанні спецдисциплін в умовах змішаного та дистанційного навчання.

10:54 10.06.2021

Підвищуємо свій методичний рівень

Викладачі іноземної мови Луцького ВПУ будівництва та архітектури 25 травня взяли участь у роботі обласної онлайн-секції «Професійна спрямованість викладання іноземної мови в ЗП(ПТ)О. Формування ключових компетентностей учнів на уроках іноземної мови».

13:38 26.05.2021

Участь у проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»

21 травня 2021 р. на вебінарі для закладів професійної технічної освіти компонент «Професійні кваліфікації» представив 18 закладів, обраних для участі у проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» серед яких і Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Луцьке ВПУ будівництва та архітектури)

13:48 21.05.2021

Онлайн - обговорення в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти»

22 квітня 2021р. в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH  у Львівській, Волинській та Івано-Франківській областях відбулося індивідуальне онлайн - обговорення для визначення наявного стану консультативних послуг для учнів ПТНЗ з метою розвитку/поглиблення тематики Центру кар’єри у навчальному закладі.  

10:58 22.04.2021

Участь у виставці «Творчі сходинки педагогів Волині - 2021»

З метою оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, вдосконалення професійної компетентності педагогів, залучення їх до інноваційної діяльності, формування готовності виконувати нові ролі в освітньому процесі, підняття престижності робітничих професій проводиться ХХVI обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» для закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

14:20 15.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора