A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Методичні заходи

Дата: від до Скинути

Участь у виставці «Творчі сходинки педагогів Волині - 2021»

З метою оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, вдосконалення професійної компетентності педагогів, залучення їх до інноваційної діяльності, формування готовності виконувати нові ролі в освітньому процесі, підняття престижності робітничих професій проводиться ХХVI обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» для закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

14:20 15.04.2021

Продовжуємо вивчати новітні виробничі технології

4 березня в рамках предметного тижня із навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» студенти групи БЦІ 1 курсу за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» відвідали ще один навчально-практичний центр, який діє на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, - Хенкель Баутехнік (Україна).

14:23 06.03.2021

Викладачі та майстри виробничого навчання Луцького ВПУ будівництва та архітектури підвищують кваліфікацію

Викладачі та майстри виробничого навчання Луцького ВПУ будівництва та архітектури з 18 січня 2021 року проходять перший етап курсів підвищення кваліфікації при Державному вищому навчальному закладі "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України. Заняття проводяться у дистанційному режимі з використанням навчальних електронних платформ.

14:26 19.01.2021

Навчаємося дистанційно

Починаючи з 11 січня учні та викладачі Луцького ВПУ будівництва та архітектури  працюють у дистанційному режимі.  Для ефективної організації дистанційного та змішаного навчання в училищі створено електронний ресурс на Платформі Класрум.

14:31 13.01.2021

Працюємо в обласних методичних секціях

27 та 29 жовтня 2020 року викладачі Луцького ВПУ будівництва та архітектури взяли участь в обласних секціях викладачів предмету «Охорона праці» та інженерів з охорони праці та викладачів економічних предметів.

11:09 29.10.2020

Дистанційне проходження курсів підвищення кваліфікації

Запрошуємо до дистанційного проходження курсів підвищення кваліфікації на базі Українського відкритого університету післядипломної освіти (УВУПО), який  є першим в Україні самоврядним (автономним) закладом освіти типу розподіленого університету, що діє на засадах взаємодії формальної, неформальної та інформальної освіти.

13:02 20.09.2020

Сім сучасних цифрових інструментів для вчителів, які варто опанувати вже цього літа!

 Інструменти для створення власного сайту чи блогу Якщо ви й досі не маєте власного сайту чи блогу, саме влітку варто розпочати цю роботу. Веб-ресурс учителя дозволяє презентувати свою роботу, заявити про себе як про фахівця високого класу, отримати зворотній зв’язок з колегами, батьками учнів, фахівцями з різних галузей, впроваджувати елементи дистанційного навчання та багато чого іншого.

10:11 04.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора