A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Методичні заходи

Дата: від до Скинути

Заключний етап обласного віртуального марафону презентацій «А я роблю так…»

Викладач спецдисциплін Олександр Кравчук взяв участь у заключному етапі обласного віртуального марафону презентацій «А я роблю так…». 7 найкреативніших педагогів ЗП(ПТ)О Волині ділилися своїми педагогічними ідеями та інноваційними технологіями, які використовуються при викладанні спецдисциплін в умовах змішаного та дистанційного навчання.

10:54 10.06.2021

Підвищуємо свій методичний рівень

Викладачі іноземної мови Луцького ВПУ будівництва та архітектури 25 травня взяли участь у роботі обласної онлайн-секції «Професійна спрямованість викладання іноземної мови в ЗП(ПТ)О. Формування ключових компетентностей учнів на уроках іноземної мови».

13:38 26.05.2021

Участь у проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»

21 травня 2021 р. на вебінарі для закладів професійної технічної освіти компонент «Професійні кваліфікації» представив 18 закладів, обраних для участі у проєкті «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» серед яких і Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури (Луцьке ВПУ будівництва та архітектури)

13:48 21.05.2021

Онлайн - обговорення в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти»

22 квітня 2021р. в рамках німецько-українського проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH  у Львівській, Волинській та Івано-Франківській областях відбулося індивідуальне онлайн - обговорення для визначення наявного стану консультативних послуг для учнів ПТНЗ з метою розвитку/поглиблення тематики Центру кар’єри у навчальному закладі.  

10:58 22.04.2021

Участь у виставці «Творчі сходинки педагогів Волині - 2021»

З метою оновлення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, вдосконалення професійної компетентності педагогів, залучення їх до інноваційної діяльності, формування готовності виконувати нові ролі в освітньому процесі, підняття престижності робітничих професій проводиться ХХVI обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» для закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

14:20 15.04.2021

Продовжуємо вивчати новітні виробничі технології

4 березня в рамках предметного тижня із навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» студенти групи БЦІ 1 курсу за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» відвідали ще один навчально-практичний центр, який діє на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури, - Хенкель Баутехнік (Україна).

14:23 06.03.2021

Викладачі та майстри виробничого навчання Луцького ВПУ будівництва та архітектури підвищують кваліфікацію

Викладачі та майстри виробничого навчання Луцького ВПУ будівництва та архітектури з 18 січня 2021 року проходять перший етап курсів підвищення кваліфікації при Державному вищому навчальному закладі "Університет менеджменту освіти" Національної академії педагогічних наук України. Заняття проводяться у дистанційному режимі з використанням навчальних електронних платформ.

14:26 19.01.2021

Навчаємося дистанційно

Починаючи з 11 січня учні та викладачі Луцького ВПУ будівництва та архітектури  працюють у дистанційному режимі.  Для ефективної організації дистанційного та змішаного навчання в училищі створено електронний ресурс на Платформі Класрум.

14:31 13.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора