A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Методична робота

План роботи над Єдиною методичною темою на 2018-2023н.р.

Передовий педагогічний досвід

Сучасні вимоги до рівня підготовки спеціалістів робітничих професій змушують педагогічний колектив вдосконалювати організацію навчально-педагогічного процесу, змінювати форми і методи роботи викладачів і майстрів виробничого навчання. Широкого використання набувають інтерактивні методи навчання, проектні технології, застосування сучасних програмно – педагогічних засобів на уроках теоретичного та практичного навчання. Учні мають можливість використовувати Інтернет-ресурси при підготовці домашніх завдань та у своїй самостійній роботі.

Центром методичної роботи в училищі є методичний кабінет, як осередок колективної та індивідуальної методичної роботи, оснащення і оформлення якого створює необхідні умови для підготовки викладачів і майстрів в/н до семінарських, лекційних та практичних занять, позаурочних заходів, засідань методичних комісій, індивідуальної методичної роботи і самоосвіти.

Методичний кабінет училища складається із залу для засідань та препараторської, в якій облаштовано робоче місце методиста.

Місце роботи методиста обладнано необхідною комп’ютерною технікою, підключеною до мережі Інтернет та принтером. У залі засідань методичного кабінету облаштовано місце для роботи викладачів за комп’ютером, є відеотехніка для проведення семінарів, засідань МК, роботи творчих груп та проведення інструктивно-методичних нарад.

На стелажах методкабінету зібрані навчальні та робочі програми для всіх груп; методичні рекомендації, підготовлені викладачами училища; матеріали для підготовки до ЗНО; добірка кращих розробок уроків та виховних заходів; навчальнометодична література з питань викладання різних предметів.

Для ефективної роботи з викладачами та майстрами виробничого навчання в методичному кабінеті створено індивідуальні папки – портфоліо, в яких зібрані напрацювання педпрацівників за міжатестаційний період.

Крім того в методичному кабінеті можна ознайомитися з матеріалами, які викладачі училища подають на щорічну виставку педагогічних напрацювань «Творчі сходинки педагогів Волині», конкурси на кращу розробку уроку чи виховного заходу, конкурсу навчальних проектів за програмою Іntel та ін.

Усі працівники училища мають можливість познайомитися з доробками своїх колег, запозичити передовий педагогічний досвід.

Інформація про роботу над єдиною методичною проблемою, про план обласних методичних заходів на рік та кожен місяць розміщена на стенді біля методичного кабінету.

Крім того, педагогічні працівники мають можливість ознайомитися з інформацією щодо атестації, порядку оформлення звітів, рекомендаціями щодо створення портфоліо викладача та майстра виробничого навчання, останніми новинами, які стосуються навчально-виховного процесу в професійно-технічних навчальних закладах.

В методичному кабінеті створено всі умови для самоосвіти та якісної підготовки викладачів до занять.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора