A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
.

Колектив

Керівники училища
 

П.І.П

Посада

Шмігель
Володимир Володимирович 

Директор

        

 

Місюра
Володимир В’ячеславович

Заступник директора по навчально-виховній роботі

Тешаєва
Тетяна Іванівна

Заступник директора по навчально-методичній роботі

Панасюк
Неля Володимирівна

Головний бухгалтер

Хаймик   
Віталій Володимирович

Старший майстер училища

Стельмах
Анатолій Іванович

Старший майстер відділення художніх ремесел

 

Викладачі спецдисциплін

 

  1. БОГАТЬКО Руслан Васильович, спеціаліст вищої категорії
  2. ГІЛІТУХА Анатолій Петрович, спеціаліст вищої категорії
  3. ГУПАЛО Андрій Петрович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  4. ДЕНИСЮК Леонід Якимович, спеціаліст вищої категорії
  5. КРАВЧУК Олександр Анатолійович, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  6. КУРАН Євгенія Кіндратівна, спеціаліст вищої категорії
  7. КУСИК Володимир Федорович, спеціаліст вищої категорії
  8. ЛІЩУК Валентина Павлівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  9. МІЛЬЧЕВИЧ Тетяна Петрівна, спеціаліст вищої категорії
  10. МИХАЙЛОВСЬКА Валентина Євгенівна, спеціаліст першої категорії
  11. ПИЛАЄВА Лідія Іванівна, спеціаліст вищої категорії
  12. ПІВНЮК Лариса Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  13. ПРОХОРЕНКО Надія Олександрівна, спеціаліст другої категорії  
  14. САВЧУК Тетяна Іванівна, спеціаліст вищої категорії
  15. СТЕЛЬМАХ Андрій Анатолійович, спеціаліст
  16. ТРОЦЮК Микола Кузьмович, спеціаліст вищої категорії
  17. ХАЙМИК Оксана Євгенівна, спеціаліст вищої категорії
  18. ШЕВЧУК Андрій Петрович, спеціаліст другої категорії
  19. ШМІГЕЛЬ Роман Володимирович, спеціаліст другої категорії

 

Викладачі загальноосвітніх предметів  

 

  1. АНДРОСЮК Володимир Володимирович, спеціаліст вищої категорії
  2. БАРАНОВСЬКА Віра Дмитрівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  3. ГІЛЯРОВСЬКА  Галина Павлівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  4. ГУПАЛО  Фаїна Василівна, спеціаліст вищої категорії, старший викладач
  5. ДАРМОВІС Інна Петрівна, спеціаліст другої категорії
  6. ДОЛОЖЕВСЬКА  Людмила Олександрівна, спеціаліст вищої категорії,
  7. КОРІНЧУК Володимир Васильович, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  8. КУШНІРУК Богдана Вікторівна, спеціаліст
  9. МАЗУРОК Ангеліна Василівна, спеціаліст першої категорії
  10.  МІСЮРА Валентина Володимирівна, спеціаліст першої категорії
  11. ПАЛЯНИЦЯ Тетяна Миколаївна, спеціаліст другої категорії
  12. ПШОНЮК Геннадій Васильович, спеціаліст вищої категорії,
  13. ФЕФІЛОВА Тетяна Петрівна, спеціаліст другої категорії

 

Інші педагогічні працівники

  1. БЕРЕЗОВСЬКА Інна Федорівна, вихователь
  2. ДУЖИЧ Неля Миколаївна, вихователь
  3. ВАСЮХНИК Сергій Іванович, керівник фізичного виховання
  4. ГОЛОТЮК Валентина Петрівна, методист
  5. КВАША Віра Михайлівна, керівник гуртка
  6. ЛУЦЮК Богдана Хомівна, вихователь
  7. МАТВІЮК Ольга Серафимівна, керівник гуртка
  8. ОЛІЙНИК Лариса Ростиславівна, керівник практик
  9. ПІДЦЕРКОВНА Наталія Іллівнапрактичний психолог
  10. СОБУЦЬКА Вікторія Валеріївна, соціальний педагог
  11. СОЛОВКІНА Мирослава Михайлівна, методист
  12. ЦВІХ Тетяна Миколаївна, вихователь

 

Майстри виробничого навчання

Професійно-практичну підготовку в училищі забезпечує 31 майстер виробничого навчання, з них 11 осіб мають вищу, 20 осіб – базову вищу освіту. П'ятьом майстрам виробничого навчання присвоєно звання «Майстер виробничого навчання І категорії», десять майстрів мають звання  «Майстер виробничого навчання ІІ категорії».

Майстри виробничого навчання будівельних професій

 

  1. БАРТКО Любов Костянтинівна, штукатур, маляр
  2. БЕРЕЗОВСЬКИЙ Володимир Анастасійович, муляр, монтажник систем утеплення будівель
  3. КИРИЧУК Світлана Леонтіївна,  штукатур, лицювальник-плиточник,  маляр
  4. КОЗЛЮК Андрій Миколайович, електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання
  5. КРАЛЬ Наталія Романівна, штукатур, маляр
  6. КРАВЧУК Любов Антонівна, штукатур, маляр
  7. ЛІЩУК Ольга Ювеналіївна, муляр, штукатур, монтажник систем утеплення будівель
  8. МИРОНЮК Валерія Василівна, муляр, лицювальник-плиточник
  9. МЕЛЬНИЧУК Ольга Петрівна, штукатур, маляр
  10. НАГУРНІК Леся Федорівна, лицювальник-плиточник
  11. ПРИЙМАЧУК Петро Васильович, слюсар-сантехнік, електрозварник ручного зварювання
  12. ПРОХОРЕНКО Надія Олександрівна, штукатур, маляр
  13. РОМАНЮК В’ячеслав Дем’янович, столяр, верстатник деревообробних верстатів
  14. САВЧУК  Валентин Ігорович, електрозварник ручного зварювання
  15. СТУКАЛОВ  Юрій Олексійович, електромонтажник
  16. ТКАЧЕНКО Тетяна Анатоліївна, штукатур, маляр
  17. ФІЛЕВСЬКИЙ Ігор Анатолійович,  муляр, столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій
  18. ХАЙМИК Володимир Євстафійович, столяр, верстатник деревообробних верстатів
  19. ХАЙМИК Анатолій Євстафійович, столяр, верстатник деревообробних верстатів
  20. ЦАРИК Лідія Михайлівна, лицювальник-плиточник, маляр, штукатур
  21. ЦВІХ Леонід Феодосійович, муляр, столяр будівельний
  22. ЯРМОЛЮК Ніна Петрівна, штукатур, маляр

 

Майстри виробничого навчання художніх промислів

  1. ГІЛІТУХА Анатолій Петрович,  виробник художніх виробів з дерева
  2. ГРИЦЮК Ольга Володимирівна, виробник художніх виробів з кераміки
  3. ГУПАЛО Андрій Петрович, живописець
  4. ЖОЛУБАК Юлія Степанівна, виробник художніх виробів з кераміки
  5. ІЛЬЧЕНКО Людмила Василівна, живописець
  6. КОЛОС Світлана Миколаївна, виробник художніх виробів з кераміки
  7. КУСИК Володимир Федорович,  виробник художніх виробів з кераміки
  8. МІЛЬЧЕВИЧ Тетяна Петрівна, живописець
  9. СЕМЕНЮК Сергій Ростиславович, виробник художніх виробів з дерева

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора