A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Кнауф

Дата: від до Скинути

Співпраця з соціальними партнерами завше успішна і взаємовигідна!

ЕДУАРД ЗАБЛОЦЬКИЙ, директор львівської філії ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ», вручив почесну грамоту  колективу Луцького ВПУ будівництва та архітектури, а також сертифікат на отримання гранту  у вигляді будівельної продукції КНАУФ на суму 70 тис. грн. за підсумками діяльності навчально-практичного центру у номінації "Найбільша кількість підготовлених слухачів у центрі КНАУФ" та у зв'язку з 70-річчям навчального закладу.

10:54 06.10.2021

Вивчаємо виробничі технології.

         2 березня  в рамках предметного  тижня  із навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» студенти групи БЦІ 1 курсу за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» ознайомились з виробничими технологіями компанії «Knauf». Презентували подукти та технології працівники навчально-практичного   центру «Knauf», що діє на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

11:41 03.03.2021

Компанія КНАУФ демонструє нові успішні напрямки соціального партнерства

Всеукраїнська он-лайн олімпіада викладачів НПЦ КНАУФ відбулася 23-25 листопада 2020р. Луцьке ВПУ будівництва та архітектури представляв викладач спецтехнології Олександр Кравчук. Програма олімпіади включала конкурс методичних розробок уроку з технології монтажу гіпсокартонних конструкцій, презентацію розробки викладачем та он-лайн тестування на знання технологій та матеріалів КНАУФ та методики проведення уроків.

14:27 25.11.2020

Навчальна література KNAUF

ПІДРУЧНИКИ ТА ПОСІБНИКИ   Сухе будівництво малоповерхових швидкоспоруджуваних будинків   Штукатурні системи і машини для опоряджувальних робіт   Монтаж гіпсокартонних конструкцій (навчальні елементи)   Монтаж каркасно-обшивних кострукцій,  І частина   Монтаж каркасно-обшивних кострукцій,  ІІ частина   Монтаж каркасно-обшивних кострукцій,  ІІІ частина    

10:07 29.09.2020

Гіпсокартон в інтер'єрах училища

Технології та матеріали фірми "Кнауф" знайшли своє місце в інтер'єрах навчального закладу. Під керівництвом майстрів виробничого навчання та у співпраці із відділенням художніх ремесел учням, які навчаються за професіями "монтажник гіпсокартонних конструкцій", "штукатур", "маляр" вдалося втілити сміливі дизайнерські рішення та здійснити новаторський підхід до оздоблень інтер`єрів матеріалами "Кнауф".          

10:01 05.03.2020

Навчання

В навчально–практичному центрі можуть отримати належні теоретичні знання та практичні навики з отриманням  сертифікатів як учні і майстри виробничого навчання професійно–технічних навчальних закладів , так і робітники будівельних організацій, студенти вищих навчальних закладів будівельного профілю, а також інші зацікавлені особи.

10:09 30.01.2020

Майстер-класи

Приймаємо участь у майстер–класі під час відкриття будівельного супермаркету «Епіцентр».

10:07 30.01.2020

Конкурси

І місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2017» у номінації сухе будівництво та штукатурні роботи, Кутецький Олексій

10:06 30.01.2020

Відкриття центру

5 жовтня 2010 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося відкриття регіонального навчально–практичного центру інноваційних будівельних технологій фірми «Кнауф».

14:33 29.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора