A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Кнауф

Дата: від до Скинути

Підсумки Всеукраїнської конференції компанії "КНАУФ"

Підводячи підсумки останніх двох днів, хочемо висловити слова подяки за відмінну роботу організаторам та учасникам Всеукраїнської конференції компанії "КНАУФ"! Ми побачили чітку, злагоджену та якісну роботу, яка була виконана на високому рівні. Приємно мати справу з такими фахівцями!

14:30 04.02.2022

Презентація інноваційних будівельних технологій і матеріалів "Кнауф"

Перед учасниками науково-практичної конференції з презентацією інноваційних будівельних технологій і матеріалів "Кнауф" (практичні аспекти спеціальних систем "Кнауф") виступив Едуард Заблоцький, директор львівської філії «Кнауф Гіпс Київ».

14:23 03.02.2022

Відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції за підсумкам реалізації освітніх проєктів компанії "Knauf"

Сьогодні відбулося відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої підсумкам реалізації освітніх проєктів компанії "Knauf" із закладами професійної освіти за 2021 рік. Участь у заході взяли представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, роботодавці області, учні та інші зацікавлені особи.

14:07 02.02.2022

Співпраця з соціальними партнерами завше успішна і взаємовигідна!

ЕДУАРД ЗАБЛОЦЬКИЙ, директор львівської філії ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ», вручив почесну грамоту  колективу Луцького ВПУ будівництва та архітектури, а також сертифікат на отримання гранту  у вигляді будівельної продукції КНАУФ на суму 70 тис. грн. за підсумками діяльності навчально-практичного центру у номінації "Найбільша кількість підготовлених слухачів у центрі КНАУФ" та у зв'язку з 70-річчям навчального закладу.

10:54 06.10.2021

Вивчаємо виробничі технології.

         2 березня  в рамках предметного  тижня  із навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» студенти групи БЦІ 1 курсу за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» ознайомились з виробничими технологіями компанії «Knauf». Презентували подукти та технології працівники навчально-практичного   центру «Knauf», що діє на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

11:41 03.03.2021

Компанія КНАУФ демонструє нові успішні напрямки соціального партнерства

Всеукраїнська он-лайн олімпіада викладачів НПЦ КНАУФ відбулася 23-25 листопада 2020р. Луцьке ВПУ будівництва та архітектури представляв викладач спецтехнології Олександр Кравчук. Програма олімпіади включала конкурс методичних розробок уроку з технології монтажу гіпсокартонних конструкцій, презентацію розробки викладачем та он-лайн тестування на знання технологій та матеріалів КНАУФ та методики проведення уроків.

14:27 25.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора