A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Дозвілля

ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ В ЛУЦЬКОМУ ВПУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
 

В Луцькому ВПУ будівництва та архітектури для організації учнівського дозвілля діє 8 гуртків і клубів за інтересами, а також 4 спортивні секції. Всього різними формами позаурочної діяльності охоплено 307 учнів, що складає 51% від загальної кількості.

Художня самодіяльність училища – вокальні гурти хлопців та дівчат, гурток бального та народного танцю – постійно показує високі результати в обласних конкурсах. Активно і цікаво працює клуб творчо обдарованих дітей «Ромашка». На засіданнях клубу проводяться зустрічі з відомими художниками, дизайнерами, діловими людьми, а також з випускниками училища, які знайшли себе в житті як талановиті і творчі особистості.

  Сучасні танці у виконанні учнів Луцького ВПУ будівництва та архітектури

Уже 5 років в училищі проводить свої цікаві заходи «Літературна світлиця», в роботі якої беруть участь учні і викладачі училища, небайдужі до поетичного слова. Постійним ведучим зустрічей з поетами міста Луцька і Волинського краю є письменник Сергій Цюриць. Учасниця світлиці, учениця нашого училища Іванна Ткачук уже випустила свою першу поетичну збірку «Думки з паперової коробочки», яка отримала хороші відгуки на обласних поетичних конкурсах. Волонтерський загін училища «Милосердя» за активну участь у міських благодійних акціях нагороджений у 2011 році почесним дипломом.

В чотирьох спортивних секціях училища (футболу, волейболу, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки) займається 105 учнів.

  У здоровому тілі здоровий дух

Викладачі училища разом із учнівським самоврядуванням активно працюють над організацією нових форм і методів організації учнівського дозвілля.

Засідання клубу обдарованих дітей «Ромашка»

Розпочав роботу клуб обдарованих дітей «Ромашка». На засіданні клубу, що відбулося 3 листопада,  практичний психолог Підцерковна Н. І. розповіла про ступені розвитку здібностей дитини та шляхи їхньої реалізації.

Учні уважно слухали гостей клубу. Викладач спецдисциплін Гупало А. П.  розповів учням про свою плідну працю як художника - ілюстратора книг, художника-портретиста та майстра храмового живопису, а також продемонстрував учням свої численні творчі доробки. Заступник директора з НВР Місюра В. В. розповів учням про оформлення своїх власних поетичних видань учнями училища.

Дата: від до Скинути

Учасники танцювального гуртка взяли участь у онлайн-флешмобі

     Учасники затанцювали під тепер всесвітньо відомий хіт "Стефанія" від цьогорічного переможця пісенного конкурсу "Євробачення" -  українського гурту Kalush Orchestra. Цей хіт об’єднав українців та відгукнувся у наших серцях. Танцюйте разом з нами!  Все буде Україна!

15:06 23.05.2022

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВОКАЛЬНОГО ГУРТКА

ПЕРЕЛІК ПІСЕНЬ (щоб завантажити аудіо, натисніть на піктограму ) "Молодь змінює світ" (Слова:  | Музика: ) "Музика весни" (Слова: Леся Горова | Музика: Леся Горова)  Струни Серця - Молодь змінює світ   (plus)

12:50 14.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора