A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Цікаві новини

Дата: від до Скинути

Участь в обласних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»

26-27 травня 2021 року у с. Соловичі відбулися обласні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)» серед закладів професійної освіти. До складу команди Луцького ВПУ будівництва та архітектури увійшли 9 учнів І-го та ІІ-го курсів під керівництвом викладача предмета «Захист Вітчизни» Генадія Пшонюка та керівника фізичного виховання училища Сергія Васюхника.

14:08 01.06.2021

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді!

21 травня 2021 року у Навчально-науковому інституті деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України у Львові відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Деревообробні та меблеві технології". За результатами олімпіади студент групи ЛГ-21 Радчук Богдан зайняв 1 місце. Щиро вітаємо юнака та його керівника Романюка В. Д. з перемогою!

14:06 28.05.2021

Виставка творчих проєктів з предмету "Технології"

В училищі відбулася виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва. Сьогодні цей напрямок перебуває в безперервному розвитку, а унікальні вироби, виготовлені майстрами або власноруч, надзвичайно популярні. Також поступово відроджуються забуті традиційні технології виготовлення виробів та виникають і поширюються нові сучасні техніки. Тут був представлений один з видів такого мистецтва - розпис тарілок.

12:21 18.05.2021

Have fun and keep learning!

Виробнича практика готує май­бутніх спеціалістів до самостійного виконання обов’язків на пер­шій посаді, де вони працювати­муть. Вона дає учням можливість остаточ­но переконатися в правиль­ності зробленого ними вибо­ру. Під час її проходження вони також можуть перевірити рівень своєї професійної підготовки, який прямо залежать від їхньої готовності до робо­ти загалом, теоретичного кругозору й практичних навичок.

12:33 14.05.2021

Демонструємо високий рівень  професійно-теоретичної підготовки

          Студент групи ЛГ-21 Радчук Б. у відбірковому змаганні показав високий результат професійно-теоретичної підготовки з фахових дисциплін основ технологій деревообробного виробництва і виборов право на участь в ІІ-гому етапі Всеукраїнської олімпіади з спеціальності ”Деревоообробні та меблеві технології”, що відбудеться 20 травня 2021 року  в Навчально-науковому інституті деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України у м.Львові.

09:45 14.05.2021

Підвищуємо професійну компетентність

          З 9 квітня  по 7 травня 2021 року студенти групи ЛГ-21  проходили переддипломну практику на деревообробних підприємствах Волині. Під час проходження практики майбутні випускники ВПУ знайомилися з організацією виробництва, сучасними технологічними процесами виготовлення виробів з деревини,  набували досвіду комунікації  у трудовому колективі у якості стажера майстра.

09:46 08.05.2021

Перемога в обласній Інтернет-олімпіаді

30 березня 2021 року відбулася обласна інтернет-олімпіада із предметів професійно-теоретичної підготовки (професія штукатур) серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, зокрема з предмету "Технологія штукатурних робіт". Участь в ній взяли учні групи Т-3: Іван Сорочук, Назарій Мандзюк та Василь Шинкарук.

15:33 31.03.2021

Готуємо якісних фахівців

В рамках предметного тижня з будівельного матеріалознавства студенти груп фахового молодшого бакалавра спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» відвідали базову лабораторію Луцького національного технічного університету, де ознайомились з процесами перевірки якості будівельних матеріалів.

10:44 22.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора