A A A K K K
для людей з порушеннями зору
.

Цікаві новини

Дата: від до Скинути

Завершення семестру на відділенні художніх ремесел

Ось і добіг кінця перший семестр навчального року. 30 грудня 2021 року відбувся перегляд семестрових робіт учнів з предметів «Композиція», «Рисунок», «Живопис» у групах відділення художніх ремесел. Екзаменаційні роботи уже на стіні, можна розслабитись і проводжати старий рік з надією, що у новому 2022 усе буде краще, легше, швидше і вагоміше!

15:18 31.12.2021

Готуємося до відкриття НПЦ "VIDARON"

На підставі договору про співпрацю з ТзОВ «СНЄЖКА-УКРАЇНА» Луцьке ВПУ будівництва та архітектури готується до відкриття НПЦ «VIDARON» для підготовки кваліфікованих робітників з професій «столяр», «виробник художніх виробів з дерева».

15:22 23.11.2021

У гості до Луцького національного технічного університету

Учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури навідалися у гості до «будівельників» ЛНТУ. Оскільки нині в університеті триває тиждень факультету архітектури, будівництва та дизайну, свої двері для юних гостей відкрили науковці у спеціалізованих лабораторіях.

13:12 29.10.2021

Співпраця з соціальними партнерами завше успішна і взаємовигідна!

ЕДУАРД ЗАБЛОЦЬКИЙ, директор львівської філії ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ», вручив почесну грамоту колективу Луцького ВПУ будівництва та архітектури, а також сертифікат на отримання гранту у вигляді будівельної продукції КНАУФ на суму 70 тис. грн. за підсумками діяльності навчально-практичного центру у номінації "Найбільша кількість підготовлених слухачів у центрі КНАУФ" та у зв'язку з 70-річчям навчального закладу.

13:10 01.10.2021

Вітаємо з Днем знань!

Вітаємо педагогічний та учнівський колективи з Днем Знань та початком навчального року!!!

13:15 01.09.2021

Участь в обласних змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»

26-27 травня 2021 року у с. Соловичі відбулися обласні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)» серед закладів професійної освіти. До складу команди Луцького ВПУ будівництва та архітектури увійшли 9 учнів І-го та ІІ-го курсів під керівництвом викладача предмета «Захист Вітчизни» Генадія Пшонюка та керівника фізичного виховання училища Сергія Васюхника.

14:08 01.06.2021

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській олімпіаді!

21 травня 2021 року у Навчально-науковому інституті деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України у Львові відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Деревообробні та меблеві технології". За результатами олімпіади студент групи ЛГ-21 Радчук Богдан зайняв 1 місце. Щиро вітаємо юнака та його керівника Романюка В. Д. з перемогою!

14:06 28.05.2021

Виставка творчих проєктів з предмету "Технології"

В училищі відбулася виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва. Сьогодні цей напрямок перебуває в безперервному розвитку, а унікальні вироби, виготовлені майстрами або власноруч, надзвичайно популярні. Також поступово відроджуються забуті традиційні технології виготовлення виробів та виникають і поширюються нові сучасні техніки. Тут був представлений один з видів такого мистецтва - розпис тарілок.

12:21 18.05.2021

Have fun and keep learning!

Виробнича практика готує май­бутніх спеціалістів до самостійного виконання обов’язків на пер­шій посаді, де вони працювати­муть. Вона дає учням можливість остаточ­но переконатися в правиль­ності зробленого ними вибо­ру. Під час її проходження вони також можуть перевірити рівень своєї професійної підготовки, який прямо залежать від їхньої готовності до робо­ти загалом, теоретичного кругозору й практичних навичок.

12:33 14.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора