A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Луцьке ВПУ будівництва та архітектури

Бібліотека

Бібліотека училища є обов’язковим структурним підрозділом навчального закладу, що має упорядкований фонд документів, доступ до інших джерел інформації та головним завданням якого є забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб користувачів бібліотеки;  (ЗУ «Про бібліотеки і бібліотечну справу»).

Бібліотека є обов’язковим структурним підрозділом професійно-технічного навчального закладу і здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виробничого процесу.

Розміщена бібліотека на другому поверсі АПК і складається з читального залу та двох книгосховищ, що займають площу 281.9 кв.м. 

Читальний зал розрахований на 40 місць. Матеріально-технічне забезпечення включає в себе: ксерокс, 5 комп’ютерів з підключенням до мережі Інтернет, проектор, широкоформатний екран (кінотеатр). 

Бібліотека була заснована 29.08.1960 року. 

Штат бібліотеки: Провідний бібліотекар Цибульська Євгенія Віталіївна, Відмінник освіти, стаж роботи – 39 років, бібліотекар Сахнюк Надія Михайлівна, стаж роботи 9 років. 

Режим роботи: 
Щоденно з 8.15 до 18.00 
Вихідні: субота, неділя.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора