Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Відкриття

09 грудня 2015 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури за підтримки Міністерства освіти та науки України відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки і підвищення кваліфікації майстрів за сучасними технологіями та матеріалами групи компаній «Śnieżka».

В урочистому відкритті центру взяли участь представники ТзОВ «Снєжка-Україна», зокрема генеральний директор компанії Марек Павлусь директор з маркетингу Оксана Кукурудз  та інші, а також керівництво училища, директор Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури Ростислав Степанович Собуцький та начальник відділу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Петрович Коваленко, представники обласного управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

Відкриття розпочалося з урочистих привітань, а також виступів за участю учнів навчального закладу та концерту артистів Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Відбулася офіційна презентація спеціально обладнаних навчальних класів та майстерні.

 

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури