Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Семінари та майстер-класи

21 березня 2018 року на базі навчально-практичного центра «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся семінар на тему: «Портфоліо емульсійних фарб та емалей ТМ «Śnieżka», який провів Олег Балаким, старший консультант з л/ф продукції ТзОВ «Снєжка -Україна».

20 березня 2018 року у навчально-практичному центрі «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся  семінар на тему: «Утеплення фасадів матеріалами ТМ «FOVEO TECH», який провели Олег Балаким, старший консультант з л/ф продукції та Василь Козак, менеджер зі збуту ТзОВ «Снєжка-Україна».

20 листопада 2017 року під час  предметного тижня з «Будівельного матеріалознавства» для студентів груп молодших спеціалістів БЦІ-11, 12 була проведена презентація НПЦ «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури з метою вивчення сучасних  будівельних матеріалів.

16 лютого 2017 року в навчально-практичному центрі «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся  семінар на тему: «Утеплення фасадів матеріалами ТМ «FOVEO TECH», який провели Олег Балаким, старший консультант з л/ф продукції та Василь Козак, менеджер зі збуту ТзОВ «Снєжка Україна».

З 20 по 22 грудня 2016 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури проходив семінар для майстрів виробничого навчання та викладачів, що здійснюють підготовку за професією «Штукатур, маляр, лицювальник-плиточник» в рамках проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

8 листопада 2016 року в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури в рамках роботи обласної секції педагогічних працівників будівельних професій відбулася зустріч із представниками ТзОВ «Снєжка-Україна». На семінарі  були присутні майстри виробничого навчання та викладачі професійно-технічних училищ Волинської області.

29 березня 2016 року  в навчальному центрі «Śnieżka» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся семінар щодо презентації продукції ТМ «FOVEO TECH» — професійних систем утеплення будинків.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб