Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Практика на виробництві


В І семестрі 2015-2016 н.р. згідно навчальних планів і програм виробнича практика проводиться на кращих підприємствах міста, які мають сучасну техніку, високий рівень організації праці, застосовують нові технології. Протягом першого семестру на 11 підприємствах пройшли практику 318 учнів.  Майстри в/н здійснюють технічний контроль та навчально–методичне керівництво виробничою практикою та в належні терміни оформляють нормативно правові документи по оплаті праці учнів та пререрахуванню 50% зароблених коштів на рахунок навчального закладу для здійснення його статутної діяльності.
  • за результатами виробничих практик у І семестрі з випускниками училища укладені трьохсторонні угоди щодо працевлаштування в кількості 90 шт. (30%)
  • укладені двохсторонні договори на  співпрацю з підприємствами:
ТзОВ «Західелектромонтаж», ТзОВ СП «Шинака Україна», ПАТ «Луцьксантехмонтаж 536», ПП «Житлобуд-1», ТЛТД «ПМК-20», ФОП Лихограй В.І., Державний історико-культурний заповідник, ТзОВ «Житлобуд-2»,  ТзОВ СП «Модерн-Експо», ТзОВ «Луцьктехнобуд», ТзОВ «Креатив–плюс», Облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка. 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб