Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Положення про заочну форму навчання

Заочна форма навчання є однією із форм здобуття певного рівня  освіти особами, які мають відповідний освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень.

Здобувати освіту за заочною формою навчання мають право громадяни України незалежно від роду і характеру їх занять та віку.

Прийом на заочну форму навчання здійснюється згідно з Правилами прийому до навчального закладу, затвердженими в установленому порядку.

Особи, які навчаються у  навчальних закладах за заочною формою, мають статус студента, і на них поширюються права та обов’язки, що оговорені навчальним закладом.

Студенту заочної форми навчання, який виконав усі вимоги навчального плану, захистив дипломний проект рішенням   державної   кваліфікаційної   комісії присвоюється кваліфікація техніка-будівельника з отриманням спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»  та видається державний документ про освіту встановленого зразка.

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури