Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Методкомісія опоряджувальників

Метод. комісією опоряджувальників у березні-квітні місяці було проведено:

30 березня олімпіади з професії "Штукатур, маляр".  Участь в олімпіадах училища взяли: з професії "Штукатур": гр. №12 Музичко Олексій, Прадун Володимир; гр. №22 Герук Олександр, Баранович Павло; гр. №32 Крисюк ВладиславСоколюк Володимир; гр. Т-3 Антончик Аліна, Жигаревич Віктор; гр. Т-9 Рубіновський Тарас; Бондар Ігор.

З професії "Маляр": гр. №32 Соколюк Володимир, Ярмолюк Назарій; гр. Т-2 Курдюков Ярослав, Маркевич Валентин; гр. Т-3 Антончик Аліна, Жигаревич Віктор; гр. Т-4 Новосельський Володимир, Хартонюк Андрій.

6 квітня 2016 р. в училищі  пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії "Лицювальник-плиточник".

Участь у конкурсі взяли представники груп:

Т-2Старчук Олександр Анатолійович

           Мороз Віталій Анатолійович

Т-11Райчук Вадим Віталійович

            Шишко Вадим Миколайович

ББС-11Новак Володимир Вікторович


Конкурс проходив у два тури:

І тур – теоретичний. Учні давали відповіді на 60 тестових завдань.

 

ІІ тур – практичний. Учні виконували облицювання стіни керамічною плиткою на клейову суміш.

 

За результатами училищних участь в обласних олімпіадах будуть брати:

З професії "Штукатур"Жигаревич Віктор (гр. Т-3)

З професії "Маляр"Соколюк Володимир (гр. №32)

За результатами  І етапу (училищного) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії лицювальник-плиточник участь у ІІ етапі (обласному) буде брати участь Райчук Вадим Віталійович гр. Т-2.

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб