Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Новини та події

27 червня 2018 року в актовій залі училища відбулося урочисте привітання команди Луцького ВПУ будівництва та архітектури, яка посіла перше місце  в конкурсі «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Снєжка-Україна» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Sniezka».

4 червня 2018 року кращі учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури, майбутні маляри, побували на екскурсії, яку організувала компанія «Снєжка-Україна».

4 квітня 2018 року в навчально-практичному центрі «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся відкритий теоретичний  урок на тему: «Оздоблення поверхонь матеріалами ТМ «Śnieżka», який  провела викладач спецтехнології Надія Олександрівна Прохоренко для учнів групи №32, що навчаються за професією маляр.

3 квітня 2018 року в навчально-практичному центрі «Śnieżka» Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся відкритий урок на тему: «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками ТМ «FOVEOTECH», який провела завідуюча майстернею Тетяна Анатоліївна Ткаченко для учнів групи №22, що навчаються за професією штукатур.

14 березня 2018 року на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся обласний семінар для керівників навчально-практичних центрів за темою «Створення інноваційного середовища в системі професійної освіти – один із пріоритетних напрямків роботи навчально-практичних центрів».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб