Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Новини

У січні 2015 р. в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури  була проведена радіопередача  «Україна та ЄС». Під час ефіру євроклубівці познайомили слухачів з географічними та культурними кордонами Європи, інституціями Євросоюзу та їх роллю у прийнятті рішень. Ведучі також зупинились на питаннях користі, яку можуть отримати Україна та ЄС від членства та співпраці.

В лютому було проведене засідання євроклубу на тему: «Серце України разом з Європою». Під час засідання члени євро клубу обговорили питання самоідентифікації нашої країни як європейської держави, в залученні її до традицій і цінностей Європи. Євроклубівці відмітили, що Європа – великий дім, конструкція якого постійно удосконалюється. Тому Україні треба здійснити багато реформ, щоб належно увійти в усі європейські структури.

В кінці засідання пройшла вікторина на знання європейських країн.

 

 

У березні 2015 р. євроклубівці взяли участь у конкурсі віршів до свята 8 Березня. Учні декламували вірші українських та британських авторів двома мовами. Переможцем журі одноголосно обрало Гриневич К.

В квітні місяці члени євро клубу вирішили перенести конкурс малюнків на травень і присвятити його дню Європи в Україні. Натомість учні підготували засідання присвячене франції. Євроклубівці підготували презентацію про цю країну та буклети з інформацією про Францію.

В травні в нашому училищі були проведені заходи присвячені дню Європи. В рамках заходів була проведена вікторина «Чи знаєш ти Європу?», відкритий захід «Серце України в Європі», конкурс малюнків, квест «Україна починається з мене», день європейської пісні. Учні активно долучилися до підготовки та проведення заходів.

З 15 по 19 травняв училищі пройшов тиждень Європи. В рамках тижня були проведені вікторина «Багатолика Європа», в учнівських групах пройшли години цікавих повідомлень «Цікаві факти про Євросоюз», та відбувся перегляд телепрограм, присвячених європейській інтеграції України.

В читальному залі пройшов відкритий захід «Європа на твоїй долоні». Тиждень закривав традиційний конкурс малюнків «Європа – наш спільний дім». Окрім того учні училища, члени євроклубу взяли участь в молодіжному форумі «Крок до Європейського Союзу» он-лайн вікторині на тему «Що я знаю про Японію?»

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб