Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Майстри виробничого навчання
Професійно-практичну підготовку в училищі забезпечує 31 майстер виробничого навчання, з них 11 осіб мають вищу, 20 осіб – базову вищу освіту. Трьом майстрам виробничого навчання присвоєно звання «Майстер виробничого навчання І категорії», десять майстрів мають звання  «Майстер виробничого навчання ІІ категорії».

Майстер виробничого навчання Гончарук Ганна Йосипівна нагороджена нагрудним знаком «А.С.Макаренко».

Майстри виробничого навчання будівельних професій

  1. БАРТКО Любов Костянтинівна, штукатур, маляр
  2. БЕРЕЗОВСЬКИЙ Володимир Анастасійович, муляр, монтажник систем утеплення будівель
  3. ВОЙТОВИЧ Іван Леонідович, електрозварник ручного зварювання
  4. ГОНЧАРУК Ганна Йосипівна,  штукатур, лицювальник-плиточник
  5. КИРИЧУК Світлана Леонтіївна,  штукатур, лицювальник-плиточник,  маляр
  6. КОЗЛЮК Андрій Миколайович, електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання
  7. КРАЛЬ Наталія Романівна, штукатур, маляр
  8. КРАВЧУК Любов Антонівна, штукатур, маляр
  9. КУТЕЦЬКИЙ Олексій Миколайович, монтажник гіпсокартонних конструкцій, маляр
  10. ЛІЩУК Ольга Ювеналіївна, муляр, штукатур, монтажник систем утеплення будівель
  11. МИРОНЮК Валерія Василівна, муляр, лицювальник-плиточник
  12. МЕЛЬНИЧУК Ольга Петрівна, штукатур, маляр
  13. ПРИЙМАЧУК Петро Васильович, слюсар-сантехнік, електрозварник ручного зварювання
  14. ПРОХОРЕНКО Надія Олександрівна, штукатур, маляр
  15. РОМАНЮК В’ячеслав Дем’янович, столяр, верстатник деревообробних верстатів
  16. САВЧУК  Валентин Ігорович, електрозварник ручного зварювання
  17. СИДОРУК Катерина Іванівна,штукатур, лицювальник-плиточник
  18. СТУКАЛОВ  Юрій Олексійович, електромонтажник
  19. ТКАЧЕНКО Тетяна Анатоліївна, штукатур, маляр
  20. ФІЛЕВСЬКИЙ Ігор Анатолійович,  муляр, столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій
  21. ХАЙМИК Володимир Євстафійович, столяр, верстатник деревообробних верстатів
  22. ХАЙМИК Анатолій Євстафійович, столяр, верстатник деревообробних верстатів
  23. ЦАРИК Лідія Михайлівна, лицювальник-плиточник, маляр, штукатур
  24. ЦВІХ Леонід Феодосійович, муляр, столяр будівельний
  25. ЯРМОЛЮК Ніна Петрівна, штукатур, маляр

Майстри виробничого навчання художніх промислів

  1. ГІЛІТУХА Анатолій Петрович,  виробник художніх виробів з дерева
  2. ГУПАЛО Андрій Петрович, живописець
  3. ЖОЛУБАК Юлія Степанівна, виробник художніх виробів з кераміки
  4. ІЛЬЧЕНКО Людмила Василівна, живописець
  5. КОЛОС Світлана Миколаївна, виробник художніх виробів з кераміки
  6. КУСИК Володимир Федорович,  виробник художніх виробів з кераміки
  7. МІЛЬЧЕВИЧ Тетяна Петрівна, живописець
  8. СЕМЕНЮК Сергій Ростиславович, виробник художніх виробів з дерева
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб