Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Майстер-класи

В майстерні навчально-практичного центру  «Śnieżka» урок виробничого навчання проводить майстер Ярмолюк Ніна Петрівна. На підготовлену гіпсокартонну поверхню матеріалами ТМ Снєжка учні групи Т-3 (по професіях  штукатур- маляр) вчаться клеїти шпалери.

 

8 листопада 2016 р. в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури в рамках роботи обласної секції педагогічних працівників будівельних професій відбулася зустріч із представниками компанії «Снєжка».

Консультанти з лакофарбової продукції ТзОВ «Снєжка» Олег Балаким та Віталій Голубець ознайомили присутніх з новинками на ринку будівельних матеріалів для оздоблювальних робіт, продемонстрували переваги нових фарб, барвників, лаків, які компанія «Снєжка» пропонує споживачам у цьому році, відповіли на запитання майстрів виробничого навчання, які проявили інтерес до нової продукції. Учасники секції взяли участь у майстер-класі з використання новітніх будівельних матеріалів для оздоблювальних робіт, який провели консультанти фірми «Снєжка» та отримали відповідні сертифікати та подарунки від компанії. 
 

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури