Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Козацькі забави

Вже стало доброю традицією в час, коли ще тепла осінь золотить листя на деревах і стоять погожі дні «бабиного літа» проводити в училищі молодіжно-спрортивну гру «Козацькі забави». Як колись на Січі козаки, готуючись до майбутніх битв з ворогом, гартували тіло і зміцнювали дух, так і зараз, свою молодецьку силу показували вчорашні абітурієнти, а нині першокурсники. Стадіон училища зібрав майже три сотні учнів, учасників і просто глядачів.

Змагання йшли у п’яти видах спортивних ігор. Було весело і цікаво. І ось, маємо переможців: У підтягуванні на перекладині – Головій Андрій група Т-4, в армреслінгу – Наконечний Олександр група Т-4, у киданні колоди – Лавренюк Руслан група Т-1, у забігу на один кілометр – Павляшик Андрій група Т-4. А найбільше переживань і юнацького азарту було при перетягуванні каната, де перемогла група Т-6.

Вітаємо переможців, які здобули собі перші нагороди, а всім іншим забезпечили гарний настрій і незабутні враження.

 

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб