Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Конкурси

Конкурс «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «СНЄЖКА-УКРАЇНА» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Śnieżka».

З 29 травня по 02 червня 2017 року на базі ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Маляр», який організовано Міністерством освіти і науки України за сприяння виробника будівельних матеріалів та соціального партнера ТзОВ «Снєжка-Україна».

25 квітня 2017 року на базі Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «Маляр».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб