Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Наші досягнення за 2016-2017 н.р.

І місце в училищному конкурсі професійної майстерності з професії «маляр» – Соколюк Володимир

І місце в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «маляр» – Соколюк Володимир, майстер в/н Ткаченко Т.А.

ІІ місце у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії "Маляр" - Соколюк Володимир (наставник Ткаченко Тетяна, Прохоренко Надія), який відбувся на базі ДНЗ "Ставропігійське вище професійне училище м.Львова" з 29 травня по 2 червня 2017 року.

У Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» (31 жовтня – 2 листопада) у складі команди від Волинської області у 4 номінаціях взяли участь учні училища та показали гарні результати: 

І місце  Брик Іван у номінації сантехніка та опалення 

ІІ місце – Кутецький Олексій у номінації сухе будівництво та штукатурні роботи 

IV місце Шишко Вадим у номінації облицювальні роботи 

VІ місце Шевчук Андрій у номінації зварювальні роботи 

ІІІ місце у ІІІ-му етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів, учениця І-го курсу Ольга Климчук. 10 грудня 2016р. 

ІІ місце у III-му (обласному) етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів, учениця ІІ курсу Наюк Христина. 6 листопада 2016 року

ІІІ місце у фінальному етапі VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ МОН України від 04.04.2017 № 529 «Про нагородження переможців VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»), Наюк Христина (наставник Тетяна Паляниця). 4 квітня 2017 року  

І місце в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки у тематичній номінації «Мій внутрішній світ» за роботу «Мій казковий персонаж» Павло Лізов. 

І місце у восьмому обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії різьбяр по дереву та бересті в смт. Івано Франкове Львівської області на базі ДНЗ «Художнє професійно технічне училище імені Йосипа Станька», учень групи ДПМ -11 відділення художніх ремесел Руслан Пилипів. 23-24 травня 2017 року

ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» (сучасний танець), 30.03.2017, грамота управління освіти

ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «У вихорі танцю» (народний танець), 30.03.2017,  грамота управління освіти

Спортивні досягнення

І місце у комплексному заліку обласного фестивалю «Козацька наснага 2017р.» – збірна команда училища

І місце піднімання гир 2х24 кг.

Штик Андрій

Войтович Іван

І місце підтягування на перекладині

Штик Тимофій

Головій Андрій

Михалик Іван

ІІ місце армрестлінг

Гаврилюк Ярослав

Сліпчук Руслан

Каращук Олександр

ІІ місце піднімання козака

Штик Тимофій

Головій Андрій

Войтович Іван

Сліпчук Руслан

Каращук Олександр

ІІ місце метання довбні

Штик Андрій

Штик Тимофій

Головій Андрій

Гаврилюк Ярослав

Войтович Іван

Сліпчук Руслан

Каращук Олександр

Михалик Іван

Змагання з легкої атлетики на першість міста Луцька серед учнів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та ПТНЗ

І місце Сокол Володимир Т-7, штовхання ядра

ІІ місце Рудчик Іван Т-8, біг 1500м

ІІІ місце Долженков Владислав Т-4, біг 100м

ІІІ місце Хомич Іван Т-3, біг 200м

Досягнення педагогів

І місце в училищному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур – майстер в/н Ткаченко Т.А.

ІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур – майстер в/н Ткаченко Т.А.

Майстер виробничого навчання НПЦ КНАУФ Філевський Ігор Анатолійович нагороджений грамотою за високий професіоналізм у підготовці монтажників ГК конструкцій, плідну співпрацю з підрозділами НАПН України та з нагоди 10-річчя освітніх проектів компанії КНАУФ в Україні.

Методист НПЦ КНАУФ Прохоренко Надія Олександрівна нагороджена грамотою за вагомий особистий внесок в інноваційний розвиток НПЦ КНАУФ, плідну співпрацю з підрозділами НАПН України та з нагоди 10-річчя освітніх проектів компанії КНАУФ в Україні.

Педагогічний колектив училища нагороджений дипломом І ступеня за підсумками 10-річної діяльності НПЦ КНАУФ в освітніх проектах у номінації «Найбільша кількість підготовлених слухачів на базі НПЦ під час курсового навчання».

Педагогічний колектив училища нагороджений дипломом ІІ ступеня за підсумками 10-річної діяльності НПЦ КНАУФ в освітніх проектах у номінації «Найбільша кількість підготовлених учнів на базі НПЦ КНАУФ за професіями, що містять технології КНАУФ».

Викладачу відділення художніх ремесел Володимиру Кусику указом Президента України №338/2016 присвоєно звання «Заслужений майстер народної творчості України».


Наші досягнення за 2015-2016 н.р.


ІІ місце  Наюк Христина (І курс), 5 грудня 2015 р. у ІІ-му етапі (обласного) VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  

ІІ місце  Ткач Марта (ІІІ курс), 5 грудня 2015 р. у ІІ-му етапі (обласного) VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 

ІІ місце:  Ткач Марта Юріївна у ІІІ-му етапі (обласного) ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 12 грудня 2015 року в Технічному коледжі ЛНТУ

ІІІ місце в олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії маляр  Соколюк Володимир, гр.32     наказ від  27 квітня 2016 року  № 245

І місце - Вадим Шишко у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «лицювальник-плиточник», 21 квітня 2016.

ІІ місце - Вадим Райчук у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «лицювальник-плиточник», 21 квітня 2016.

П’яте призове місце і диплом ІІІ ступеня Вадим Шишко у ІІІ- му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «лицювальник-плиточник». з 24 по 27 травня у м. Херсон

ІІІ місце в обласному  конкурсі «Викладач року» з предмету «Будівельне креслення», Шмігель Р.В. 

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності з професії «монтажник гіпсокартонних конструкцій» команда у складі старшого викладача Олександра Кравчука, майстра виробничого навчання Олексія Кутецького та учня Олега Антонюка.

В обласній виставці – конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно». 

Дипломами ІІ ступеня нагороджені Андросюк Валерія, Березюк Дмитро.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Богнат Олександр, Куліш Ігнат, Приймачук Людмила.

V місце - учень групи 33 Пилипів Руслан на конкурсі фахової майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересті» ім. Й.Станька в ПТНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й Станька» в смт. Івано-Франкове, Львівської  області. ( 30 травня по 2 червня 2016 р.)

диплом учасника конкурсу - учень групи Т-10 Косовський Володимир.

Спортивні досягнення:

І місце – команда училища у комплексному заліку ХХІІІ обласної  Спартакіади серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце – команда училища в легкоатлетичній естафеті, грамота Міської ради, 18.05.2016р. 

ІІ місце – команда училища у змаганнях з легкої атлетики серед учнів ПТНЗ за програмою ХХІІІ обласної Спартакіади.

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти у номінації «Кращий професійно-технічний навчальний заклад»

ІІІ місце в обласному конкурсі сучасної молодіжної пісні «Срібні дзвіночки», Вікторія Шилова

Грамота управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за підготовку робітничих кадрів та активну участь в обласному святі професійно-технічної освіти, 3.06.2016р.

Досягнення педагогічних працівників 

Корінчук Володимир Васильович — викладач-методист і Кравчук Любов Антонівна — майстер виробничого навчання стали в 2015 році ЛАУРЕАТАМИ всеукраїнського конкурсу: «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2015» «Я — віртуоз у викладанні предмета» та були нагороджені грамотою Національної академії педагогічних наук України та видавництва «Шкільний світ» за методичну розробку інтегрованого уроку виробничого навчання і математики на тему: «Розрівнювання розчину. Розв’язування задач професійної спрямованості», який опублікований у журналі «Профтехосвіта».

Корінчук Володимир Васильович — викладач-методист став в 2016 році ЛАУРЕАТОМ всеукраїнського конкурсу: «ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ —2016» «Формування критичного мислення особистості у навчально-виховному процесі» та був нагороджений вдруге грамотою Національної академії педагогічних наук України і видавництва «Шкільний світ» за  методичну розробку відкритого  уроку з математики на тему: «Тригонометричні функції довільного кута. Практичне та професійне використання тригонометрії та тригонометричних функцій до розв’язування вправ і задач», який опублікований у газеті «Математика».                 

Наші досягнення за 2014-2015 н.р.

І, І, ІІ місце – в обласній  олімпіаді з комп’ютерної графіки  серед учнів ПТНЗ  

ІІ місце –  в обласному конкурсі професійної майстерності з професії штукатур

І місце – в обласній олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії столяр будівельний

ІІ місце - в обласній олімпіаді з предметів професійно-теоретичної підготовки з професії муляр

І місце в обласному конкурсі знавців української мови ім.. Т.Г.Шевченка

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім.. Т.Г.Шевченка

ІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з волейболу серед учнів ПТНЗ

І місце у ХХІІ обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ та багато інших

ІІІ місце в обласному конкурсі «Вихователь року» серед вихователів  гуртожитків ПТНЗ, Цвіх Т.М.

За результатами роботи у 2014-2015 н.р. училище нагороджене Дипломом "Лауреата конкурсу І ступеня" у Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті» 21–23 жовтня 2014 року. 


Наші досягнення за 2013-2014 н.р.

ІІІ місце в обласному конкурсі знавців української мови ім..Т.Г.Шевченка

Прокопчук Анна – ІІ курс, Ткач Марта – І курс

І місце - в обласному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика, Ткач Марта – І к.

ІІІ місце - в обласному конкурсі знавців української мови ім..П.Яцика, Фінюк Ольга – ІІІ курс

І місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів ПТНЗ з професії лицювальник – плиточник, Нагурнік Леся Федорівна

ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий інноваційний проект у сфері ПТНЗ, Голотюк В.П.

ІІ місце в обласному конкурсі на кращу майстерню з професії муляр, Березовський В.А.

V місце в обласному конкурсі на кращий фільм з будівельних професій

Диплом учасника п’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014» за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти, 18-20 березня 2014р.

ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий проект за програмою «Інтел – навчання для майбутнього» у номінації «Кращий виховний проект», Пилаєва Л.І.

ІІІ місце в обласній олімпіаді зі спец предметів з професії муляр, Шолом Віталій,

ІІІ місце в обласній олімпіаді зі спец предметів з професії штукатур, Велічко Олександр,

І місце в обласній олімпіаді зі спец предметів з професії столяр – будівельний, Столярчук Валентин

І місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «З Кобзарем у серці», Яна Власюк

І місце в обласному конкурсі юних читців, присвяченому 200-річчю від дня народження Шевченка, Петро Захарчук

ІІІ місце у конкурсі фахової майстерності з професії «різьбяр по дереву та бересті», Згоранець Олег 

В училищі налагоджена робота з фізичного виховання учнів, якість якої видно з результатів:

І місце з міні – футболу за програмою обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ

ІІ місце з шахів за програмою обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце з Л/А кросу за програмою обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ

ІІІ місце з волейболу за програмою обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ

ІІ місце з шахів за програмою спартакіади міста Луцька

ІІІ місце з волейболу за програмою спартакіади учнівської молоді м. Луцька


Наші досягнення за 2012-2013 н.р.

І місце в обласній олімпіаді з професії столяр будівельний

І місце в обласному конкурсі фахової майстерності з професії столяр будівельний

І місце на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії столяр будівельний – Мороз Віталій гр. Т-5.

ІІ місцев обласному турнірі з дебатів в рамках студентського фестивалю «Студиналія UA» - команда училища

Диплом за активну участь в загальноміських благодійних акціях до дня Святого Миколая.

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні»

I місце в ІІI (обласному) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:   Янкович Роман, учень IІІ курсу

Диплом НМЦ ПТО у Волинській області за популяризацію діяльності органів учнівського самоврядування ПТНЗ

ІІ місце в обласному огляді - конкурсі художньої самодіяльності серед ПТНЗ

ІІ місце в обласному конкурсі читців, присвяченому 199-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

4 дипломи в обласній виставці – конкурсі науково – технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

V місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересті» ім.. Й.П.Станька, смт. Івано-Франкове, 2013, Згоранець Олег.

Відзнака Фундації ім. І. Багряного (США ) за зайняте 1 місце в  обласному  етапі  ХII  Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,  студент 3 курсу Янкович Р.

Участь в конкурсі фахової майстерності з професії монтажник ГКК, м. Львів

Спортивні досягнення команди нашого училища

ХХ обласна спартакіада серед учнів ПТНЗ:

І місце – міні футбол, м. Берестечко

І місце – шахи, м. Луцьк

ІІ місце – легка атлетика, м. В.Волинський

ІІІ місце – волейбол, м. Нововолинськ

ІІІ місце – крос, смт. Ст.Вижівка

По підсумках ХХ обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ наша команда посіла ІІ місце в комплексному заліку.

Досягнення педагогічних працівників

ІІ місце в обласному конкурсі на кращий виховний проект за програмою «Інтел – навчання для майбутнього», Пилаєва Л.І., тема проекту «Вплив реклами на свідомість людини»

Грамоти управління освіти та науки Волинської облдержадміністрації за активну участь в обласній виставці, змістовні творчі напрацювання з впровадження сучасних інноваційних педагогічних, виробничих та інформаційних технологій у навчально-виховний процес:

  1. Підцерковна Н.І. (методичні рекомендації «Молодіжні субкультури як прояв індивідуальності»;
  2. Павлюк І.В. (тестові завдання з професії «Електрозварник ручного зварювання»);
  3. Барановська В.Д.(збірник «Національно-патріотичне виховання на уроках історії та в позакласній роботі»);
  4. Цвіх Тетяна Миколаївна (збірник «Здоровий спосіб життя, як один із шляхів формування стійкої життєвої позиції учнівської молоді»);
  5. Пшонюк Г. В. (програмно-педагогічне забезпечення з предмета «Захист Вітчизни»);
  6. Стельмах А.І. (методичні вказівки до практичних занять на тему: «Рисунок гіпсових деталей обличчя людини»).

Наші досягнення за 2011-2012 н.р.

Перше місце в конкурсі сучасної пісні «Срібні дзвіночки».
Друге місце в обласному конкурсі художньої самодіяльності.
Друге місце в обласному конкурсі юних читців, присвяченому 141 річниці від дня народження Лесі Українки.
Друге місце в обласному конкурсі на кращий дитячий малюнок «Чорнобиль очима дітей».
Перше і третє місце в обласному конкурсі «Посміхнись щиро Вишні».
Нелю Жиговець обрано головою учнівського самоврядування Волині.
Голова волинської обласної держадміністрації Б. Клімчук нагороджує студентку 3 курсу факультету декоративно-прикладного мистецтва Ткачук Іванку (Дивна Еліс) за перемогу в конкурсі «Молоді літератори Волині-20011» у номінації «Проза».

3-тє місце у конкурсі «Кращий студент Волині 2011» в номінації «студент-митець» Ткачук Іванка.
Подяка за активну участь в обласному конкурсі «Учень року ПТНЗ-2011» в номінації «Творча особистість року» , Яцишин Анастасія.
2012 рік, 1 місце в обласному етапі ХII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та відзнака Фундації ім. І. Багряного (США ) студентка 3 курсу Ткачук Іванна.

І місце в ІІI (обласному) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Янкович Роман, учень ІІ курсу; Ткачук Іванна, учениця ІІІ курсу.

Обласні олімпіади серед учнів ПТНЗ з предметів професійно-теоретичної підготовки з професій: муляр, штукатур, маляр, столяр будівельний

І місце - Голобчук Сергій – столяр – будівельний
ІІ місце - Кашпрук Вадим - із професії муляр
ІІ місце - Задерей Петро – із професії маляр
ІІІ місце - Ященко Юрій – із професії штукатур

Спортивні досягнення команди нашого училища

4.05.12 - І місце з легкої атлетики в ХІХ обласній Спартакіаді
6.04.12 – ІІ місце з волейболу (юнаки) серед учнів ПТНЗ за програмою ХІХ обласної Спартакіади
7.10.11 – ІІІ місце з легкоатлетичного кросу серед учнів ПТНЗ за програмою ХІХ обласної Спартакіади
27.01.12 – ІІІ місце з шахів серед учнів ПТНЗ за програмою ХІХ обласної Спартакіади
21.10.11 – ІІІ місце з міні-футболу серед учнів ПТНЗ за програмою ХІХ обласної Спартакіади
20.11.11 – ІІ місце в змаганнях з шашок за програмою спартакіади міста
17.02.12 – ІІІ місце в змаганнях з футзалу за програмою спартакіади міста
20.10.11 – ІІІ місце в змаганнях з волейболу за програмою спартакіади міста

Досягнення наших викладачів

І місце – Ліщук Валентина Павлівна, викладач предмета «Технологія монтажу систем утеплення» в обласному конкурсі на краще комплексне методичне забезпечення предметів професійно-теоретичної підготовки з професій будівельного профілю та сфери торгівлі в професійно-технічних навчальних закладах.

Барановська Віра Дмитрівна нагороджена дипломом управління освіти і науки облдержадміністрації як завідувач кабінету історії за організацію позаурочної роботи з формування духовних та історико-культурних цінностей учнівської молоді обласного в огляді-конкурсі навчальних кабінетів історії професійно-технічних навчальних закладів області.

Грамоти управління освіти та науки облдержадміністрації в номінації «Професійно-технічна освіта» за активну участь в обласній виставці, змістовні творчі напрацювання з впровадження сучасних інноваційних педагогічних, виробничих та інформаційних технологій у навчально-виховний процес:

  • Півнюк Лариса Миколаївна, викладач спецпредметів (навчальний посібник у 2-х частинах «Будівельне матеріалознавство»);
  • Тешаєва Тетяна Іванівна, викладач хімії (посібник «Шлях до успіху»);
  • Богатько Руслан Васильович, викладач спецпредметів (збірка методичних рекомендацій з виконання практичних робіт з предмета «Малюнок»);
  • Гупало Андрій Петрович, викладач спецпредметів (методичні вказівки для виконання практичних робіт з предмета «Матеріалознавство живопису»);
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаСпівпраця з роботодавцямиНаші досягненняЗаочне навчанняБібліотекаФотогалереяЄвроклуб
© 2012 Луцьке ВПУ будівництва та архітектури