Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Дозвілля
ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ В ЛУЦЬКОМУ ВПУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

В Луцькому ВПУ будівництва та архітектури для організації учнівського дозвілля діє 8 гуртків і клубів за інтересами, а також 4 спортивні секції. Всього різними формами позаурочної діяльності охоплено 307 учнів, що складає 51% від загальної кількості.

Художня самодіяльність училища – вокальні гурти хлопців та дівчат, гурток бального та народного танцю – постійно показує високі результати в обласних конкурсах. Активно і цікаво працює клуб творчо обдарованих дітей «Ромашка». На засіданнях клубу проводяться зустрічі з відомими художниками, дизайнерами, діловими людьми, а також з випускниками училища, які знайшли себе в житті як талановиті і творчі особистості.

Уже 5 років в училищі проводить свої цікаві заходи «Літературна світлиця», в роботі якої беруть участь учні і викладачі училища, небайдужі до поетичного слова. Постійним ведучим зустрічей з поетами міста Луцька і Волинського краю є письменник Сергій Цюриць. Учасниця світлиці, учениця нашого училища Іванна Ткачук уже випустила свою першу поетичну збірку «Думки з паперової коробочки», яка отримала хороші відгуки на обласних поетичних конкурсах. Волонтерський загін училища «Милосердя» за активну участь у міських благодійних акціях нагороджений у 2011 році почесним дипломом.

В чотирьох спортивних секціях училища (футболу, волейболу, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки) займається 105 учнів.

Викладачі училища разом із учнівським самоврядуванням активно працюють над організацією нових форм і методів організації учнівського дозвілля.АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб