Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
День пам’яті жертв Голодомору

Традиційно, День пам’яті жертв голодомору випадає на четверту суботу листопада, в цьому році — це 23 листопада.

Надзвичайно дорогу ціну заплатили українці за право жити. На теренах країни голодомор був аж тричі. Та наймасштабнішим і найжахливішим — у 1932-1933 роках, бо забрав тоді мільйони людей, глибоко травмував навіть тих, хто вижив. В Україні тоді від голоду вмирало 17 людей щохвилини, 1000 — щогодини, майже 25 тисяч — щодня… Про ці страшні сторінки з історії України розповіла учням вихователь гуртожитку Мельник М.П.

В цей день по всій Україні відбулась загальнонаціональна акція «Запали свічку пам’яті», до якої долучились учні та вихователі. Рівно о 16 год. у гуртожитку запалали свічки, які  вкотре стали символом пам’яті про роки, коли в Україні, багатій на родючі землі, помирали від голоду українці. А хвилиною мовчання пом’янули тих, хто загинув у роки Голодомору.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб