Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Німецько-український проект в дії

Підвищення кваліфікації в проекті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти» Освітнього центру баварської економіки (bbw) gGmbH.

15 жовтня педагоги навчального закладу в рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH на теренах Львівської на Волинської областей, працювали над теоретичною складовою курсу та опрацювали тему «Викладання технічних дисциплін з використанням сучасних мультимедійних засобів».

28-29 жовтня у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся навчально-практичний семінар для викладачів та майстрів виробничого навчання з теми «Сучасні технічні засоби навчання як елемент інтерактивного вивчення профільних предметів». Педагоги розробляли  та захищали власні проекти, розроблені під керівництвом фахівців.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб