Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Підвищуємо кваліфікацію в рамках українсько-німецького проекту

24-25 жовтня в майстерні електрозварювання відбувся технічний тренінг та практичний семінар «Оснащення виробничих майстерень професійних училищ з підготовки професії електрозварник (7212). Нові технологічні можливості сучасного зварювального обладнання».

Перший день роботи передбачав презентацію нового обладнання Fronius, його особливостей, переваг. Фірму представляв Юрій Табалко, інженер зі зварювання, керівник стрийської філії «Фроніус Україна».

У роботі семінару взяли участь майстри виробничого навчання та викладачі спецтехнології з професії «електрозварник ручного зварювання» та учні групи Т-8.

Протягом другого дня учасники семінару пройшли практичне навчання на обладнанні, виконували зварювання алюмінію. Представники фірми провели конкурс на кращу учнівську роботу з розіграшем цінних призів від фірми «Fronius».

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб