Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Організація виховної роботи у гуртожитках

29 жовтня 2019р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури пройшло засідання обласної секції вихователів гуртожитків.

Керівник секції, методист НМЦ ПТО у Волинській області Наталія Патейчук ознайомила присутніх з інтерактивними формами виховної роботи з учнями в умовах гуртожитку ЗП (ПТО). Заступник директора з НВР училища Володимир Місюра провів екскурсію учнівським гуртожитком та відповів на запитання учасників секції. Своїм досвідом роботи  з питання формування лідерства в учнівському середовищі в умовах гуртожитку поділилися вихователі гуртожитку Луцького ВПУ будівництва та архітектури, Торчинського, Любомльського професійних ліцеїв, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ».

Практичний психолог ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» Наталія Підцерковна провела з учасниками секції цікавий тренінг на тему: Міжособистісне спілкування підлітків: як подолати лихослів’я.

На завершення роботи обласної секції гості училища ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу, відвідали музей дипломних робіт відділення художніх ремесел.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб