Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Золота медаль училища на міжнародній виставці

Луцьке ВПУ будівництва та архітектури нагороджено золотою медаллю та дипломом І ступеня на Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2019»

22-24 жовтня 2019 року у Києві пройшла традиційна міжнародна виставка досягнень у галузі освіти «Інноватика в сучасній освіті – 2019». За результатами роботи у номінації «Конкурентоздатний фахівець – сучасна стратегія закладу професійної (професійно-технічної) освіти» з теми «Соціальне партнерство в підготовці конкурентоздатних кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів» Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури нагороджено золотою медаллю та дипломом І ступеня.

Вітаємо колег з високою відзнакою та бажаємо й надалі дотримуватися ефективної стратегії у якісній підготовці професіоналів будівельної галузі!!!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб