Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Підвищення кваліфікації з професії «Електрозварник ручного зварювання»

25 вересня у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбувся навчально-практичний семінар для викладачів та майстрів виробничого навчання з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Наш навчальний заклад бере участь у німецько-українському проекті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH на теренах Львівської на Волинської областей.

В рамках проекту офіційний представник TUV SUD Маркус Ернест провів семінар – експертне консультування, на якому ознайомив з особливостями методів контролю зварних швів без руйнування, сертифікацією якості продукції та функціонуванням незалежної лабораторії тестування. Цікавою була інформація щодо екзаменування зі зварювання відповідно до ISO 9606-1.

На наступній зустрічі, яка відбудеться в листопаді, учні училища зможуть пройти етапи сертифікації на право виконання окремих швів.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб