Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Впровадження модульних навчальних програм

17 вересня на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників художніх промислів на тему «Нові ролі і компетенції педагогічних працівників у зв’язку з впровадженням модульних навчальних програм».

Керівник секції педагогічних працівників художніх промислів Інна Семенюк, заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО, провела навчально-практичний семінар з питань розробки освітніх програм з професій. Учасники секції розглянули особливості модульно-компетентісного підхіду до підготовки кваліфікованих робітників професій художніх промислів, ознайомилися з таксономією навчальних цілей та результатів Б. Блума.

Викладачі та майстри виробничого навчання мали можливість ознайомитися із прикладами впровадження освітніх програм з професії «Вишивальник», обговорити нові ролі і компетенції педагогічних працівників у зв’язку з впровадженням модульних навчальних програм та виконати практичну роботу.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб