Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади директора ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури»

Управління освіти Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури».

Повне найменування закладу: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури».

Місцезнаходження закладу: м. Луцьк, вул. Потебні, 52, 43018.

Посадові обов’язки директора:

  • Директор здійснює поточне (оперативне) керівництво закладом, організовує його соціально-побутову та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань закладу освіти, визначених Статутом закладу та Контрактом.
  • Оплата праці директора здійснюватиметься відповідно до Закону України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кваліфікаційні вимоги: у конкурсі на заміщення вакантної посади директора можуть брати участь громадяни, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан який дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше трьох років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України або ID - картки;
  • копію трудової книжки;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • довідку про відсутність судимості.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Термін подачі заяв до 30 днів від дня опублікування оголошення до 27.09.2019 року.

Документи необхідно подавати за адресою:

м. Луцьк, вул. Шевченка, 1, каб № 3

Телефон для довідок: 725 214.

Конкурс проводитиметься 02.10.2019 об 11 год за адресою: м. Луцьк, вул. Шевченка, 1, зала засідань.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб