Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Підвищення кваліфікації у Німеччині

З 28 липня по 4 серпня 2019 року в рамках проекту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні» керівники Луцького ВПУ будівництва та архітектури пройшли курси підвищення кваліфікації при освітньому центрі баварської економіки.

Директор училища Ростислав Собуцький та заступник директора з навчально-виробничої роботи Володимир Шмігель разом із представниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської та Львівської областей взяли участь у тренінгах та навчально-практичних семінарах, проведених німецькими фахівцями.

Протягом курсу навчання були розглянуті наступні теми:

  • Огляд німецької системи освіти та професійно-технічної освіти
  • Співпраця представників бізнесу, держави та суспільства
  • Поліпшення іміджу професійно-технічної освіти
  • Викладацький склад на підприємствах та у професійно-технічних закладах
  • Кваліфікаційні характеристики в професійно-технічній освіті

Цікавими та змістовними були візити до профтехосвітнього навчального закладу 1 у місті Ляндсгут, Баварського державного міністерства освіти і просвітництва, торгово-промислової палати у Мюнхені, професійно-навчального центру Нюрнберга.

На завершення навчання учасники проекту отримали сертифікати учасника заходу підвищення кваліфікації.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб