Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Урочисте вручення дипломів

27 червня у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів.

Студентів-випускників з їх урочистою подією в житті привітав директор училища Ростислав Собуцький та побажав стати успішними людьми, цікавого, насиченого життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень.

З поміж 277 кваліфікованих робітників та 42 молодших спеціалістів  денної та заочної форми навчання, 16 осіб отримали дипломи з відзнакою.

Багато теплих слів і побажань випускникам училища було висловлено керівниками груп під час останніх зустрічей в кабінетах рідного навчального закладу. Випускники Луцького ВПУ будівництва та архітектури є показником плідної праці всіх педагогічних працівників та втіленням мрій про компетентного фахівця своєї справи.

Святкову атмосферу заходу підтримала концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності училища.

Диплом Луцького ВПУ будівництва та архітектури — це шлях до успішної кар’єри!

Вітаємо випускників та бажаємо творчої наснаги, подальшого розширення горизонтів професійної діяльності.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб