Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Професії для творчих людей!

Усіх, хто має творчий потенціал і бажає навчатися у Луцькому вищому професійному училищі будівництва та архітектури на відділенні художніх ремесел, запрошуємо на пробні творчі випробування.

У період з 1-го липня до 1-го серпня 2019 року відділення художніх ремесел проводить пробні творчі випробування та надає фахові консультації за напрямком підготовки «Декоративно-прикладне мистецтво» з професій «Живописець», «Виробник художніх виробів з дерева», «Виробник художніх виробів з кераміки», «Виконавець художньо-оформлювальних робіт» (дизайн). Позитивні результати пробних творчих іспитів будуть враховані при вступі.

Запрошуємо випускників 9-х та 11-х класів на пробні творчі випробування та безкоштовні фахові консультації з малюнку, живопису, композиції від досвідчених педагогів.

Усю необхідну інформацію можна отримати у приймальній комісії:

099 3583107, 096 5823180

Бажаємо творчих успіхів та натхнення!
АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб