Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Участь в німецько-українському проекті

Нещодавно Луцьке ВПУ будівництва та архітектури відвідала делегація за участю представників Освітнього центру баварської економіки та підприємства-партнера училища «Модерн-Експо». Під час зустрічі обговорювалися питання участі навчального закладу у німецько-українському проекті.

Раді повідомити, що наш навчальний заклад відібраний до участі у німецько-українському проекті «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти», що реалізується Освітнім центром баварської економіки (bbw) gGmbH на теренах Львівської на Волинської областей.

Тісна співпраця в рамках проекту та поглиблення  взаємовигідної кооперації з підприємством-партнером «Модерн-Експо» сприятиме якісній підготовці кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб