Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Вітаємо з перемогою!

14-16 травня 2019 року у м. Вінниця відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії маляр.

Згідно результатів обласного конкурсу Волинську область на Всеукраїнському конкурсі представляв учень Луцького ВПУ будівництва та архітектури Дмитро Пашкуда. За результатами теоретичного (комп’ютерне тестування з фахових предметів) та практичного турів Дмитро посів IV призове місце.

Вітаємо призера та його наставників Тетяну Ткаченко та Надію Прохоренко із заслуженою перемогою! У 2017 році на такому ж конкурсі вихованець Тетяни Анатоліївни та Надії Олександрівни посів призове ІІ місце. Такі перемоги свідчать про високий рівень підготовки кваліфікованих робітників в Луцькому ВПУ будівництва та архітектури.

Найкращі педагоги виховують майстрів своєї справи!!!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб