Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Чорнобиль — наша печаль і скорбота…

Катастрофа величезного масштабу, що трапилася в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, поділила світову історія на до і після аварії…

Вона призвела до величезних екологічних та соціально-економічних втрат не лише в нашій державі, а й за її межами.

Немає в Україні такого місця, яке б не було пов’язане з горем Чорнобиля. Комусь довелося стати в ряди тих, хто ліквідовував наслідки аварії, комусь рятувати життя і здоров’я потерпілих, інші допомагали матеріально та морально.

Кількість людей, що брали участь в гасінні пожежі на ЧАЕС, становила 240 тис. Усі вони отримали високі дози радіації. Однак саме пожежникам вдалось врятувати нас від справді серйозної катастрофи — сильного водневого вибуху, який міг стати наступним етапом трагедії. 

Сьогодні і довіку ми повинні пам’ятати, шанувати тих, хто захистив нас і нашу землю ціною власного життя та здоров’я! 

Ті, що згоріли в огні

В перші хвилини двобою,

Землю прикрили собою,

Як їх батьки на війні.

Не залишили пости,

Мужньо стояли у герці.

Пам’ятники їм вознести

Треба у кожному серці…

М.Луків

В читальній залі бібліотеки організовано виставку, присвячену вшануванню пам’яті Чорнобильської трагедії, яка стала важким уроком для теперішнього і майбутніх поколінь.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб