Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Перемога в конкурсі «Охорона праці очима дітей»

27 лютого відбулося засідання організаційного комітету конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходив в Україні з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Під час засідання переможців регіонального туру нагороджено грамотами та подарунками.

Цього року до Управління Держпраці у Волинській області надійшло 226 робіт учасників. Кожен малюнок вражає авторським стилем, розумінням проблематики та баченням дитиною зовсім «недитячих» питань охорони праці. Організаційний комітет відмітив вміння дітей художньо зобразити питання промислової безпеки та охорони праці за допомогою олівців, олійних та акварельних фарб, гуаші.

Учень групи № Т-10 Савонік Назар здобув І місце в ІІІ віковій групі з роботою «Бережіть життя».

Роботи, що посіли призові місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей», який пройде у Києві в квітні 2019 року.

Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб