Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
Вшанування пам’яті Героїв Майдану учнями гуртожитку

Цими днями в Україні вшановують п’яту річницю розстрілів на Майдані Незалежності – найтрагічніший етап Революції Гідності, яка залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в нашій новітній історії. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

Учні гуртожитку разом з вихователями долучилися до заходів по вшануванню пам’яті загиблим на Майдані.

У Палаці культури міста учні переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила. Небесна Сотня».

Стрічка про справжніх героїв, які поклали душу й тіло за свободу й неньку Україну. Багато з них й досі залишаються невідомими, проте вони назавжди залишаться в серцях українців.

У гуртожитку був проведений урок Мужності «Герої не вмирають», присвячений дню Героїв Небесної Сотні.

В цей скорботний для нас день ми зібрались, на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини – повідомила вихователь Цвіх Т.М.  Сьогодні ми згадаємо події, які назавжди змінили історію нашої нації.

В своєму виступі ведучі висвітлювали події на Майдані, декламували вірші, а також розповіли про життєвий шлях «Волинських Героїв Небесної Сотні». Присутні переглянули відео трагічних днів Революції Гідності.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, борців за свободу.

Отримана інформація не залишила байдужими жодного учня.

На завершення заходу вихователь звернулася до всіх присутніх зі словами: «Молоді люди, яким би жити й жити, зробили все, щоб ми з вами були вільними. Вони боролися за нашу свободу, нашу національну гідність. Хай пам’ять всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.»

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб