Увага! Навчально-практичні будівельні центри від компаній «Хенкель Баутехнік (Україна)» та «Кнауф Маркетинг» на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури організовують короткотермінові курси для всіх бажаючих із видачею сертифікатів цих компаній.


       
       
       
       
День Святого Валентина

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.

Вихователі гуртожитку Березовська І.Ф. та Мельник М.П. з творчою групою учнів організували святкову розважальну програму «Валентин і Валентина», насичену оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами, привітаннями. Учні та гості свята дізналися про історію Дня Святого Валентина, про традиції його святкування, про те, що справжня любов здатна творити чудеса. 

В ритмі веселої музики активну участь у заході брали п’ять пар. Свято пройшло  весело. З одного боку, воно було наповнене легкою невимушеністю і юнацьким запалом, з іншого – хлопці та дівчата проявляли фантазію і винахідливість, виконуючи конкурсні  завдання. Романтична атмосфера свята кохання розкрила найкращі риси конкурсантів: усі хлопці та дівчата були особливо гарні, ввічливі, уважні один до одного.

Жоден конкурс не відбувся без участі журі. Члени журі оцінювали уважність, спостережливість, уміння аналізувати, помічати дрібниці, співпрацювати та розуміти один одного без слів.

Фіналом святкового вечора стало визначення найкращої пари «Валентин і Валентина». Кожна пара, на згадку про свято, отримала солодкі призи.

АбітурієнтуПро училищеВиховна роботаМетодична роботаНПЦБібліотекаФотогалереяЄвроклуб